ako prekonat nevhodne zazitky zo sexu?

Príspevok v téme: ako prekonat nevhodne zazitky zo sexu?
vystresovana

Ahojte :) prosim o radu :( kde zacat, mala som dlhsie vztahy no pri sexe som nielen ze necitila orgazmus, ale ma to vnutri vobec ani nedrazdilo (ani prstovanie, a ani vibrator!!!
:,((( ...spolu s mojimi partnermi s kt. uz nie som sme sa snazili vyskusat kadeco, ale sex ma fakt ani trochu endrazdil, mam 22 rokov a prvy krat som to robila v 17, vzhladom na to ze moje vztahy boli len dlhe a naozaj som uprimne milovala svojich ex sme mali dost pravidelne sex, ale tie pohyby...fuuuj sak je to hnuuuus
:,((((((vobeeec nic mi to nerobiii ani trochu am to endrazdilo!!! ani ked som sa FAKT snazila!!! :(a robila PANVOVE CVIKY!!!! navyse mi farej prvy vycital preco nechcem sex kedykolvek!!! - bolo to vobec normalne mi vycitat v mojej situacii?! isto nie!zelala som si byt dlho bez frajera kedze kazdy chlap chce vkuse ten sex a sorry ale mne sa to zda enzmyselne robit ked napriek snahe z toho nic nemam (moj druhy byvaly ma navyse hnusne klamal a trochu vyuzival cim mi zlomil srdce a vieru v to ze ci to chlapi so zenami vobec myslia uprimne) ... momentalne ma bali jeden chlap, ktory je fakt super, a aj sa mi zacina pacit, ale vzhladom an to, co som si prezila, si neviem celkom rpedstavit s nim chodit a mat vobec v sebe vasen a chut na sex... :( napriek tomu ze tento chlap vyzera byt spravny, davnejsie sme sa o tom bavili (ked bol cisto len kamos a nebalil ma) a ako neniesol to lahko ale ani mi nic ine ako skusat so spravnym chlapom neporadil...ako mam v sebe najst chut na sex keby ze som snim zacala chodit??? lebo ma laka, ale fakt neviem tak lahko prekonat a zabudnut na zazitky z minulosti ??? vkuse ich mam v hlave a to od posledneho partnera asexu ubehol asi rok a pol ... dakujem vopred za avse rady a som velmi vdacna za existenciu tohto fora :)

blondula

podla toho co citam,sa ti SEX doslova hnusi.ja uz pri precitani slova SEX vlhnem,lebo uz mesiac som bez partnera :DDD ...ale co sa teba tyka,asi by som sla k lekarke.ja som nejaky cas tiez pocitovala mensi "odpor",ale to som mala z HAKu,nakoniec som ho prestala brat a ja som ostala jak sialena :DDDD

vystresovana

ja viem ze su na tomto svete ovela horsie problemy atd., ze ludia hladuju v Afrike (je mi ich uprimne luto:( ze sa deju vojny, nasilie atd.) ...ale skuste ma len na chvilu pochopit, ako sa citim, keby som poznala daôlsie take propady a mohla sa snimi o tom porozpravat, velmi by mi to pomohlo, lenze ja poznam normalne zeny a im sa to tak nedeje , funguje im to ...nastastie:) samozrejme ze im to doprajem, len by ma zaujimalo, ci je tu este taka zena, ktora je frustrovana z toho, ze s nou vazne sex nic nerobi a je si vedoma spolocenskych nevyhod z toho: napriklad si nemozem udrzat vztahy? atd. proste mat normalny zivot! :(

vystresovana

a mozno som to sem ani nemala napisat, lebo ked som si v rubrike prebehla nazvy tem "orgazmus", "sex..." tak ma naplo :/

vystresovana

to isto nie je normalne ale teraz uz mam z toho UZKOST strasnu :/// kebyze si to takmer cely svet neuzival a kazdy chlap tak nechcel mohla by som kludne zit...ale VSADE VKUSE musia byt aj v mediach, aj medzi ludmi narazky na tenj SEX...vsade len sex sex sex...a ja h...o mam z toho :/ ziadne vzrusive pohyby len mechanicke "dnu-von" "dnu-von"...pochopte ma ja som z toho fakt na nervy uz (nie vzdy , trakze si odpustite reci o tom, ze "mysli pozitivne" bla bla ...ano, myslim aj pozitivne a snazim sa si to uzit, nic neriesit, ale aj tak to NEPOMAHA) !!! ani Marilyn Monroe vraj nikdy nezazila orgazmus...no ak ju to asp prijemne drazdilo tak chapem ze to robila...ale ako to mam rob it ja? takto predsa nemozem mat fungujuci vztah :( nechcela som otvarat tuto temu ale dnes na mna prisla strasna uzkost s tym a je mi do placu, videla osom clanok v casaku kde bolo ze "uzite si dovolenkovy sex"...a precitanie tohto riadku mi naplo zaludok :(

AdamKrt

vystresovana:

pitie sampanskeho zo zenskej vaginy. Niekde som o tom cital, neni o tom vela popisane, ale obcas sa to spomina, ako maly gurmansky zazitok...

Napr. v clanku
www.tabu.sk
-----------
Z mojho pohladu - skvely zazitok a partnerka si to pochvalovala tiez. Po aplikacii sampanskeho - nepodarilo sa ho ani celkom dobre dat do vaginy, pretoze ta je vacsinou dobre zatvorena a tak ostalo len nieco trochu z vonku a na okrajoch. Efekt bol, poriadne zacervenana, prekrvena vaginka :)

Ked na to idem aj logicky - tak aj o mineralkach, ci inych napojoch, kde su bublinky, sa vzdy hovorievalo, ze drazdia hrdlo... Napr. pri chorobach hrdla sa dokonca zakazuje pit bublinkove napoje a sam na sebe som si vsimal, ze po piti bublinkovych napojoch som mal castejsie problem so skriabajucim hrdlom.

Takze ak to dokaze viac podrazdit hrdlo, je logicke, ze na tak isto podobnu sliznicu, ako vagina, to bude mat rovnaky efekt.

vystresovana

ADamKRt, fiiiha, tie bublinky a to sampanske ma fakt zaujalo, nikdy v zivote som o tejto praktike nepocula, je to naozaj originalne a lahkym sposobom overitelne :) dakujem za napad :) toto nepisali ani v knihach kt. som citala o sexe, mali by ich aktualizovat! :)

AdamKrt

vystresovana:

rozoberas svoj problem na viac miestach. Tu som Ti popisal nieco nove, co mozes skusit. Predpokladam, ze si to neskusala.
www.zdravie.sk

Zrniem to:
- fisting
- enormne velky vibrator - priemer cca 7cmň
- rotujuci vibrator s vysokymi otackami /vibrator najlepsie co najhrubsi s vystupkami, pripevneny na akumulatorovom skrutkovaci, take ako sa pouzivaju v stavebnictve/
- alebo stroje ako fucking machines.
- stimulacia, ci uz prstami, vibratorom by mala byt skusana priamo vo vagine, alebo este lepsie na bod G. Stimulacia bodu G v tomto pripadne skor rychlejsie a vacsim tlakom, zvacsovat tlak. Mozno sa niekedy bude zdat, ze je to uz surove, ak si taka necitliva, ale vtedy to mozes citit.

Zisti si nejak, ci ozaj nemas nieco s citlivostou sliznice, trebars stiplavym gelom, ci ho budes citit, ci stipe, alebo neucitis vobec nic.
----------------
Mimochodom jeden tip, ktory Ti mozes sposobit vacsie prekrvenie sliznice vaginy a tym padom aj zvysenie citlivosti. S priatelkou som to raz skusal - sampanske tam dole a odtial vypit, spustilo jej to dokonca mesiaciky. Sumive vino do vaginy. Ale predpokladam, ze to nebola zasluha sampanskeho, ale CO2, cize buliniek. Takze by stacilo tam aj liat, normalnu sytenu mineralku... Potom ju mala slusne cervenu a zazitok bol tiez pre obe stany skvely :)

- neskusal som tuto hracku, ale kedze voda dokaze tiez dobre stimulovat, existuje dildo s dirakmi, ktore sa pripevni na sprchovu hlavisu Water Jet Penis. Do vsetkych stran, ked si to vlozis dnu, Ti vystrieka, vymasiruje vaginu. To by mohlo mat tiez velmi silne ucinky, podla tlaku vody...

vystresovana

hmm...cize ak som doteraz NIC necitila, je mozne, ze sa mi posva este stale vyvija??? ved mam 22 rokov! to uz vsetky pohlavne znaky atd. su vyvinute davno a isto u mna nic nie je spomalene...akurat ma trapi syndrom PCO ze mam rozhadzanu menstruaciu niekedy vobec ... je mozne ze moj organizmus musi este vnutro stien posvy "zdokonalit" ???

vystresovana

vdaka za radu , ale velmi sa mylis - NEMAM nabozensku vychovu!!! (ani nesympatizujem s krestanstvom, skor s buddhizmom aby bolo jasne !) .... svojich ex som vtedy fakt MILOVALA a CHCELA som sex, vela X som ich ZVIEDLA z VLASTNEJ INICIATIVY!!! ja nemam v hlave blok proti sexu....som normalna zena, ktora vie byt aj poriadne nadrzana, ale uz poriadne nasiera ze som ti NIKDY nijak necitila vnutri, asi mam zle prekrvenie alebo co...NIKDY to neuspokojilo moje chute ale ani sa to nepriblizovalo!!! vobec NIC VNUTRI NECITIM, UZ CHAPES?! :,(((((((((

klitorialny orgazmus som uz masturbaciou dosiahla, precitaj si moj problem - pisem tam, ze pri sexe ked je hocico vo mne (penis, vibrator, prsty...NIC mi to nerobi ani ked sa snazim! ) ved som pisala v prispevkoch ze sa viem sama pohrat so sebou...jooj :((( !!! :,((((((((((((

dakujem ze si si nasla /nasiel cas mi pomoct s mojim problemom, ale bohuzial tato rada mi vobec nepomohla lebo moj problem je uplne inyako si myslis :(