Učiteľ - láska - budúcnosť

Príspevok v téme: Učiteľ - láska - budúcnosť
Truffla

Ahojte mam 16 a paci sa mi uz polroka ucitel a ten ma 29.
Je uzasny, vzdy ho sledujem po chodbach a na hpdinach ako sa usmieva, ako sa sprava. Je proste dokonaly....
Ked s nim mame hodinu, boli ma brucho a som strasne nervozna. Ked od neho nieco potrebujem, uplne som nema cervena...

Viem ze poviete ze je to platonicka laska, no na skole ma cakaju este 3 roky. Uz budem mat viac ako 18, moze z toho nieco byt ?

Mam chut mu to povedat, stale sa mi o nom sniva, ked som vedla neho mam chut ho pobozkat, a cakat ako by reagoval.

Neviem co mam robit, je mi z toho do placu kazdy jeden den ze nemozme byt spolu. Alebo mozme ? Mam soncu ? Po 18 ? Alebo po skonceni skoly?

Co by spravil ak by som ho pobozkala a povedala co k nemu citim?

Prosim o radu... Vdaka

bibi123

mila Truffla-musis si uvedomit, ze to co urobis, povies, sa uz nikdy neda vziat spat, preto by som to na Tvojom mieste nerobila... Podla mna k nemu len pocitujes obdiv(je vtipny, mudry), alebo Ti chyba v rodine muzsky vzor-autorita.. Nechaj to tak, nema to podla mna vyznam, lebo nebude riskovat v dnesnej dobe zamestnanie kvoli chvilkovemu flirtu...
Co sa tyka vekoveho rozdielu, tak v 15 som mala 25 rocneho frajera a vydrzalo nam to zopar mesiacov(bola som fyzicky vyspela a hlavne mentalne, takze som si ani s nejakymi 18 rocnymi chlapcami nemala co povedat, ja mam velmi starostliveho, mudreho otca, takze je pravda, ze som si hladala partnera podla vzoru ocina, co mi samozrejme mladsi chlapci nevedeli ponuknut...:O))))

soffa

maas 16 valcuju ta hormony.o 2 roky si na neho ani nespomenies.ber to ako fakt ze on si koli tebe robit problemy nebude.o 2 roky ako pises moze byt davno zenaty a nie aby cakal kym dorasties,resp dospejes

žažiká

ja neviem ale ty by si na neho urcite nemala skakat :D jedine by si sa strapnila myslim si, uz len to ako to pises hovori za vsetko, plieska s tebou puberta...on urcite k tebe nevysiela ziadne signaly, ci sa mylim? zena spozna ak ma o nu chlap zaujem a nemyslim si zeby dospely muz riesil o 13 rokov mladsiu zabu k tomu svoju ziacku z toho by boli len problemy.

Laurina22

Ja som mala na gympli tiez ucitela,velkeho sympataka,vsetky spoluziacky boli do neho zamilovane,dokonca s viacerymi aj nieco mal(nemyslim teraz len moje spoluziacky).Konkretne s mojou spoluziackou si zacal v 4.rocniku a fungovali spolu asi dva roky.Doteraz sa s nim stretavam,mame kamaratsky vztah a viem,ze so studentkami maju co-to aj profaci.

Alzbeta01

Ak je inteligentny, tak si s tebou nic nezacne. Jeho by zo skoly vyhodili ak by sa prevalilo, ze ma vztah so studentkou. Mozno az po tej 18-ke, ked budes opustat skolu. Nepises, ci je zenaty, v jeho veku je to dost pravdepodobne, tak vtedy by si ho mala nechat na pokoji. Ale myslim, ze dovtedy budes este vela krat zamilovana do inych.

jajka001_

nieco z toho moze byt aj teraz, mas uz 16. ale neodporucala by som ti to, nechaj to v tej rovine zamilovanosti. lebo zo vztahu ucitel- studentka mozu byt jedine problemy.