nasli by ste si milenca?

Príspevok v téme: nasli by ste si milenca?
smutnalaska

som vydata 5 rokov. moj manzel bol moj prvy sex.partner. nas sex bol zo zaciatku fajn. bolo to skor o citoch ako o technike.velmi ho lubim... ale pred par dnami som sa strasne opila a podviedla ho. odpustil mi. zazila som vsak taky sex na ktory sa neda zabunut. s mojim muzom to uz davno nie je ono. bud sa nevie trafit alebo mu nechce stat. on sex k zivotu ani nepotrebuje. ja vsak ano. co v tomto pripade? som este mlada a nevyburena. mam pokracovat v nevere? laska je silna. no pudy niekedy silnjsie...

ochto

Pozri,ja som muž,tiež mam ženu,ktora zas nechce sexovať!Potichu som si začal s kolegiňou v práci. Berieme to ako potrebu tela a duše. Je to vporiadku,raz tyždenne sa stretneme,nuž čo,keď naše polovičky to už nechcu!

janekMY33

Podivaj sa rozist sa s nim nechces a sex sa ti paci tak treba ist do toho.Lebo ak nie tak casom mu to budes vicitat alebo sebe si to budes vicitat

kafe

nie, milenca by som si nenašla. Buď by sme sa vzdelávali v sexe, rozvíjali sa spolu.. alebo by sme išli od seba.
Každopádne, ak si nájdeš milenca, svoje manželstvo môžeš zabaliť.. rozpadne sa časom.