Preco muzi povazuju baleriny za zabijac sexapealu?!

balerínky

ani mne sa baleríny nepáčia a to som žena. mala som ich na nohe asi 2x. veľmi ma bolí noha z tých rovných podrážok. to už menej bolia na 12 cm podpätkoch - naučila som sa v tom chodiť, nič ma nebolí, netlačí, je mi to pohodlné a určite viac sexi ako baleríny. samozrejme podpätky sa nedajú nosiť na nejaké dlhočízne vychádzky, ale vtedy dám tenisky a vybavené. baleríny neskutočne ztučňujú nohu, chodidlo je v ňom rozčapené ako kačica a celkovo mne pripadajú smiešne a nie sexi. a to už vobec nehovorím o tých "uggskách" čo vyzerajú ako papuče, hrôza des.

jajka001_

štekle su urcite viac sexy, ak zena v nich normalne chodi, balerinky nie su ani sexy, ani zdrave, ale hlavne ze su in. mne sa nepacia, baby v nich vobec nevyzeraju dobre, noha potrebuje aspon minimalny opatok, pevnu obuv. myslim ze balerinky su este skodlivejsie ako normalne štekle, nie tie prehnane.

Laurina22

Inak ja napriklad mam problem chodit v stekloch po dlazke v nakupnych centrach...som jedina?Uz ked mame takuto temu:-)))

Freee

haha, dobra tema, moj ich tiež neznasa, povedal, ze by ich mali zakazat vyrabat :))) pridu mu totalne antisexi, nuz balerinky proste sexi nie su, nepredlzuju nohy, nerobia postavu peknou, na cvickach nikdy nic sexi nebolo a inak ta ich plochost je pekne zdraviu skodliva, ja mam sice tiez jedny a muz na nich zazera, casto ich veru nenosim, citim sa v nich ako mala skolacka :)))

jeanny

mna byt tiez zaujimalo preco vlastne...podla mna vyzeraju dobre, su chutne a robia malu nohu na rozdiel od
lodiciek alebo takych spicatych v ktorych vyzeraju ako lode

Laurina22

Viete co,ja do prace musim nosit opatky.A poviem Vam,dnes mam vikend,a neskutocne ma bolia nohy.Ale pod stolom sa vzdy na tajne vyzuvam:-)))

A prave si objednavam cez net tenisky aj balerinky:-)