Syndróm toxického šoku

Príspevok v téme: Syndróm toxického šoku
Tinusha

Ahojte. Pri poslednej menštruacii po zavedení tamponu mi ostalo asi po 8 hodinách hrozne zle, mala som vysoké teplotu a za jednu noc som 7x vracala čo sa mi nestáva ani pri normálnych chorobách a tak ma napadlo ze to bude asi STŠ. Gynekológovi som nešla kedze som v kútiku duše dufala ze to s tym nemá nič spoločné. A tak by ma zaujímalo či aj nadalej môzem pouzivať tampony alebo ísť radšej gynokologovi a vykašlať sa na tampony?

Tinusha

Tak je pravda ze niektory su proti tomu ale predsa len je to pohodlnejsie ale za tie zdravotne problemy to zjavne nestoji :-)

vevericka

by som povedala, ze gynekolog by ti aj pri nepotvrdeni STS, povedal nepouzivat tamtpony., vacsina lekarov(tych normalnych) ich neznasa

mataBB

mala si ist k doktorovi a vedela by si..co uz teraz, zbytocne nad tym polemizovat, co to bolo...uz to nikto nezisti

Tinusha

No hej rozmyslala som aj nadtym len sa mi to zdalo trpsku divne ze by to prislo prave cez menstruaciu a pri pouzivani tamponu. a navyse ked som ho vytiahla tak po takej polke dna mi bolo o dost lepsie tak natu brusnu virozu sa mi to nejak nehodilo :-)

mataBB

najprv by si mala ist ku gynekologovi a az on zhodnoti co ti je

btw mohla to byt aj brusna viroza..pri nej tiez mozes mat teplotu a vracias teda dost casto, lebo ti je poriadne zle