Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

holenie - ženy

noxi

Ja uz roky pouzivam panske Gilette Mach 3, dlho vydrzia a hoci som vyskusala rozne zenske "holitka", nic lepsie ako toto som nenasla...

2bodka

Tiez odporucam tieto
wilkinsonsword.co.uk

a rozhodne nevyhadzujem po 1 pouziti.. neratam to, ale jednou ziletkou oholim vvsetko aj niekolko krat...
Pre mna su to naj ziletky a skusila som uz vsetko.

michaela312

Obyčajné ženské jednorázovky, použijem vyhodím :) ale také tie lepšie a drahšie s aloe vera a podobnými srandami :)

Angie2011

Vejva, akoze sa neoholis uplne? Ved ked si prejdes ziletkou tak ona odstrani vsetko - to by musela byt uz mierne tupa aby nezobrala vsetko..

vejva

Angii myslis uplne sa vyholit tak ja sa neholim az tak pretoze to nieje dobre rychlejsie si tam zanesies necistoty infekcie a tak.Ale tak ano jasne ze si aj tam mozes dat napr.vodu po holeni ja si davam ale tak nie vsade len po okrajoch kde sa oholim:o)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

holenie - ženy - Fórum - ZDRAVIE.sk