holenie - ženy

Angie 2011

Vejva, myslela som ako vsetko ked si oholis tam dole - komplet. Tak ci vtedy si na to nieco davat? Aby napr. nevznikali podrazdenia po holeni alebo vyrazky. Davas si daco aj na cele? Nemyslim len v okoli bikyn.

vejva

Angie no ak sa holis komplet na koleno tak to je asi jedno ci sa ti tam po holeni nieco zanesie pretoze sa ti tam bude zanast ovela viac necistot ako ked si tam zanechas niake chlpky.Ak myslis len v oblasti bikin teda krajov tak ja si davam vodu po holeni urcite aby sa mi nezapalovali korienky ked to je dost citliva oblast

jahoda56

ja pouzivam z tesca strojcek holiaci taky fialovy,stoji asi 4 eura a nahradne zilentky tiez nejak tak a vydrzia dlho ostre

angie2011

Ahojte, mam otazku - ked sa oholite tam dole, davate si tam daco aj po holeni? na dezinfekciu? Ak ano, co? Ale treba asi opatrne aby sa to nedostalo dovnutra, ze?
Dakujem.

jaankaaaaaaa

tym ze si vythas chlpy tak sa ti mozu nohy este viac podrazdit a aj pokozka kedze ten vosk je dost lepkavy a mozes si strhnut aj trocha koze s tymi pasikmi... a este dost casto sa stava ze tie chlpky potom zarastaju a to je dost neprijemne a nevyzera to najlepsie. musis sama vyskusat ci ti to bude vyhovovat

Kikaa

Ahoojte..ja tiež poprosím o radu... holím si nohy žiletkami...takými lacnými...ale moc spokojná nie som..pretože v lete musím aj každý druhý deň..a potom mám brutálne suché nohy..a po druhé...robia sa mi z toho (asi z toho) také červené bodky..a nie a nie zmiznúť..myslíte že by som mala vyskúšať radšej depilačné pásiky?..tie veet napríklad sú dobré??

Deee

Gilette venus, ziletky sa tiez neotupuju, oproti jednorazovkam este aj usetrim, kocky tie, co si poziciavate manzelovu ziletku, prosim povedzte mi, ze mate aspon svoju holiacu hlavicu... Ved to je ako poziciavat si zubnu kefku...