Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem schudnut

xdanielax

sport mozes robit kludne aj castejsie, maria neviem kde si prisla na to ze max. 2 - 3 krat. Vaha naozaj zavisi od vysky a samozrejme od toho, ci robis nejaky sport alebo nie.
ale papaj poriadne - vsetko. nevynechavaj ziadne ziviny, casom by sa ti to mohlo vypomstit. ak uz vynechat tak vyprazane, mastne, biele pecivo, fast foody..ale inak jedz vsetko len si to pekne rozdel. Na nete najdes vela stranok venujucich sa zdravemu zivotnemu stylu a sportu. Diety, ktore slubuju schudnut tri kila za tyzden a podobne ani necitaj. Zbytocne premrhany cas.

Mária555

60 kg nie je veľa, ja mám 67 a za tlstú sa nepovažujem. Aj keď ani za superštíhlu. Muži mi v drvivej väčšine hovoria, že mám dobrú postavu. Dospievaš, buď rada, že máš ženské boky. Dávaj si pozor na anorexiu, v tomto veku a s takýmto myslením môžeš do toho ľahko spadnúť. Ja viem, že nie je jednoduché vidieť tie na smrť vyhladované modelky všade okolo seba - v novinách, časopisoch, na bilboardoch... a zachovať si zdravú hlavu. Jednu takú vychrtlinu mám aj teraz na monitore na ľavej strane v nejakej reklame. Ale modelky berú čo som čítala často kokaín aby vôbec mohli tak vychrdlé byť a udržať sa. Mojej mamy známej dcéra trpela anorexiou v období dospievania, má doživotne problém so srdcom a pľúcami ktoré jej dobre nenarástli, lebo nedostali dostatok živín, nemôže ani športovať, nemôže mať deti. Nie je to príliš vysoká cena za smrtkovú postavu? Neviem koľko meriaš, ale ak chceš troška schudnúť, tak zdravou stravou, športom nie častejšie ako 2-3x do týždňa. Nespadni do tej priepasti, z ktorej sa niektoré celý život nevyhrabú.

kika5

Napísala si do zlej kategórie. Prečítaj si kategóriu chudnutie a diéty, a tam máš dosť príspevkov ohľadne chudnutia. Určite si nejakú diétu vyberieš.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem schudnut - Fórum - ZDRAVIE.sk