ako na roztiahnuty zaludok a konecne schudnut??

Príspevok v téme: ako na roztiahnuty zaludok a konecne schudnut??
clumssy

chcem konecne schudnut, akurat mam problem so zacinanim.. inym robi problem vydrzat a ja som na tom opacne... najhorsie su pre mna prve dni, ale ak uz vydrzim trebars take tri dni az tyzden, ide sa mi dalej celkom v pohode...
akurat mam teraz problem s tym, ze mam dost roztiahnuty zaludok a som strasne hladna... nejaka rada ako na to?? :((
a mam aj problem s tym, ze ked si dam nieco naviac, uz zacnem jest nekontrolovatelne, neviem preco... ako na to?? dakujem
(len prosim nevravte bandaz zaludka :D)

a zaujimalo by ma, ked vazim 72 kil a meriam 165 centimetrov, bude 55 kil tak akuraat? a stihla by som ich dat dole do decembra?? kebyze sa mi bude darit s jedlom a s miernym cvicenim??? dakujem

Natalie11

Ahoj clumssy, ja mam 166 cm a 57 kg. No chcela by som schudnut este posledne 3 kg. Vazila som viac. Schudla som za dost kratku dobu a ani som nehladovala. Jedinu vec, ktoru Ti URCITE poradim, je 1x do dna si dopriat teplu stravu. A to normalne polivocku a hlavne jedlo. Moze si kazdy nahovarat co chce, ale z jogurtikov, fit tyciniek, ovocia a zeleniny, ktore su len doplnkom stravy, je clovek proste stale hladny. Organizmus je proste stavany tak, ze ludske telo potrebuje aj normalne plnohodnotne jedlo. Preto su americania taki tucni, lebo sa napchavaju len blbostami a pritom su vzdy hladni, takze tym padom jedia neustale.
Napisem ti moj jedalnicek na 1 den:
R: 2 kusky chleba s maslom a zeleninou( paradaja, paprika, cibulka)
D: jogurt, nizkotucný alebo cerstve ovocie
O: fazulova polievka, kuracie maso varene, ryza, uhorka- mensia porcia
O: ovocna alebo pradajkova stava_ ta je skvela :) alebo ovocie( jablko, hrozno)
V: oriesky, ovocie, zelenina- cokolvek lahke, nejest po 6 hodine. Este som kazdy den robila 150 brusakov, a chodila som behat, no nie kazdy den, to som nestihala. Drzim palce, nech to zvladnes :)Do decembra sa ti to urcite podari a este aj skor, ked budes precizna...

alibi

kocky mate to tam.prislo?
nie je to ziadna veda necakajte zazraky..len zdravy rozum.mne ten plan zostavil jeden odbornik a ja som si ho trosku upravila..
hlavna zasada NIKDY NIKDY NIKDY nebyt hladna

lenka007

ahoj alibi aj mna by zaujimalo ako si schudla poslala by si mi to aj mne????dakujem,moj mail je lenka22223@azet.sk,a aj si nieco cvicila????

clumssy

clumssy@post.sk :)) ak by si mi to poslala, bola by som ti vdacna :))

no ja mam presne ten problem.. ja uz som raz stihla bola, akurta to presne bolo takto, nohy v pohode, akurat to brucho :(( zavidim vsetkym babam tie ich zenske postavy, kde maju ploche brucho a sirsie boky a nohy.. radsej by som brala toto, ako brucho ako keby ze som v 8 mesiaci tehotenstva :D

alibi

co sa tyka postavy ja mam strasne stihle nohy dlhe..a nad nimi brucho :D to je moja slabina hlavna.vzdy chcem z brucha zhodit :D inak mam boky uzke atd