ako na roztiahnuty zaludok a konecne schudnut??

Príspevok v téme: ako na roztiahnuty zaludok a konecne schudnut??
clumssy

chcem konecne schudnut, akurat mam problem so zacinanim.. inym robi problem vydrzat a ja som na tom opacne... najhorsie su pre mna prve dni, ale ak uz vydrzim trebars take tri dni az tyzden, ide sa mi dalej celkom v pohode...
akurat mam teraz problem s tym, ze mam dost roztiahnuty zaludok a som strasne hladna... nejaka rada ako na to?? :((
a mam aj problem s tym, ze ked si dam nieco naviac, uz zacnem jest nekontrolovatelne, neviem preco... ako na to?? dakujem
(len prosim nevravte bandaz zaludka :D)

a zaujimalo by ma, ked vazim 72 kil a meriam 165 centimetrov, bude 55 kil tak akuraat? a stihla by som ich dat dole do decembra?? kebyze sa mi bude darit s jedlom a s miernym cvicenim??? dakujem

alibi

napisala som kamosovi davnejsie kratky text to co som jedla ak mi das mail poslem ti to.
podarilo sa mi to asi za 2 mesiace.nikdy som nebola hladna ani sekundu.bolo tazke nejest sladkosti ale casom som si uplne zvykla a nechybali mi.popravde teraz sa stravujem o dost horsie ale drzim si tych 61-62.chcela by som mat tak 56 raz.

clumssy

cize vzdy ked budem hladna tak tlacit zeleninu?? to by slo :D aspoň nebudem sediet na rukach a pocitat sekundy, minuty.. :D
vazne?? a za aku dobu sa ti to podarilo?? :)
a aky mas typ postavy??? ja som jablko :(( cize ja vyzeram tak baculato aj pri tych 60.. :( preto som si dala tak 55 ze by som rada mala :D

clumssy

nefajcim :))
skusim pridat na prijmu tekutin... s pravidelnou stravou sa snazim, ale stale citim hlad.. asi to bude o tom sa na zaciatku zapriet a vydrzat ://

slovacisko

to čo ti povie každý :PRAVIDELNá strava!!! ranajky desiata obed olovrant vecera ... nic viac!!! + vecsi prijem zeleniny a tak... a ak možeš tak denne prejdi tych 5- 6 km, urobi to svoje ... po čase sa ti zachce aj behať.. ked fajčíš, okamžite prestaň fajčiť!!! v podstate schudneš vtedy ked spáliš viacej kalórii ako príjmeš o tom to všetko je .. preto pohyb a strava!!!