Napúcha mi klytoris...čo mám robiť?

Príspevok v téme: Napúcha mi klytoris...čo mám robiť?
Ing.Konova M

Dobrý večer, som velmi sklamaná a zároveň aj šokovaná pretože v
v poslednej dobe po sexe s priatelom mi napuchne klytoris. Po napuchnutí asy taký týžden dva nemôžem maťb sex petože mi klytoris stvrdne a strpne a nedá sa tam dostať. Prosím o pomoc na teto stránke pretože neviem čo robiť a ku gynekologovi zatial neide... Čakám pomoc a nie výmysli.. Za pochopenie dakujem ...

lianka2

linduška, to si vystihla.
Aký ma zmysel Ing.Konova M si napísať otázku, potom si na ňu odpovedať a ešte aj poďakovať?

Bublink4

Práveže inteligetná žena sa nespolieha na to, že zdravotný problém prejde, ale nehanbí sa zájsť za lekárom, pretože jej je vlastné zdravie prednejšie ...

Bublink4

Práveže inteligetná žena sa nespolieha na to, že zdravotný problém prejde, ale nehanbí sa zájsť za lekárom, pretože jej je vlastné zdravie prednejšie ...

Ing.Konova M

Jasná vec, že tam pôjdem a to hned zajtra ... Ale to je v tom že ja som velmi inteligentná žena a nerada som v pocite , že mi nejaký chlap pozerá na moje krivky.,,, Viem je to doktor ...no ..

DianaCx

Moja ale ty si velmi narocna. Chod ku gynekologovi. Moze to byt aj nieco vazne tak naco zacat? Hor sa ku gynekologovi :) drzim palce. Inak kolko mas rokov?