Psychiatria

Príspevok v téme: Psychiatria
sad20

mam uz skusenosti aby som mohol povedat ze psychiatria vam nikdy nepomoze je to len veda zalozena na teoriach, v nemocnici skusaju na vas liecbu a psychiatri vas neberu ako cloveka ktoremu treba pomoct ale ako hracku s ktorou zaobchadzaju bez sucitu, nepoznam nikoho kto vysiel s psych. nemocnice a bol by vylieceny. Ked mate psychicky problem pomozu vam skor ludia, je to totalita napr. preco ked sa niekto poskodzuje ma povinnu liecbu na psychiatrii aj ked inym neublizuje a ked ma niekto smrtelnu chorobu a odmietne liecbu nedostane povinnu liecbu ale moze zomriet. na psychiatrii len skusaju na vas liecby ako napr. elektrokonvulzivna terapia ktora este nikomu nepomohla atd.

Chcem vas vyzvat aby ste sa nad tym zamsleli a nepodporovali psychiatriu tym ze tam budete chodit ako pacienti dusa sa predsa neda liecit hmotnymi prostriedkami a ked sa chcete porozpravat skuste to napr. na fore alebo v spolocnosti znamych ludi!

xxxyyy

Neviem sice co si pisala, nestihla som si to precitat, kym ti to vymazali, ale asi vedeli preco to mazu...tazko posudit. Mozno nieco riesis s "horucou" hlavou. Mozno si len myslis, ze fungujes inak ako ini. Preco si myslis, ze oni funguju "normalne". Ake je vlastne "normalne" fungovanie? Mozno aj oni maju pocit, ze funguju inak ako ini. Skusala si sa s nimi o tom rozpravat? Mozno by to pomohlo, mozno zistis, ze aj oni maju podobne problemy...skusala si to uz?

Katkaaa

No a co znamena v neurologii v EEG "beta zaznam"??????? to by som teda velmi rada detailnejsie poznala, lebo mi to vrta v hlave uz doooost dlho a citim, ze to nieje vobec ok co sa tyka suvisu so psychiatrickymi diagnozami. Ja normalne zajtra prekopem republiku do Blavy k doktorke ktora mi nejaky ca beha po rozume. To uz nieje mozne toto,tak sa trapit, a znicit uplne rodicov. Som dobra na 2 veci.

Katkaaa

Mimo mojej diagnozy. Mam sebadestruktivne tendencie. Ale stale viem,ze moze byt dobre. -Ako to v takomto pripade aj moze byt skutocne dobre? ako v reale myslim.

Katkaaa

No, a neverim na terapiu mailovanim si, alebo pisanim na internete :) toto je premna uz iba ako zachytna stanica.Od ktorej viem,ze sa raz odlepim(internet)
Nic mi nedava zmysel.Co poviem.

Katkaaa

Pisala som prispevok ale zmazal sa mi.

No,keby sa tak dala zmazat cela moja minulost do poslednej minuty,asi tak. Ostatni funguju normalne, a ja ani v beznych veciach niesom schopna...asi tak. v skratke. !

Katkaaa

Viete co,ako tak pozeram, na seba a okolie, zvasty,ktorymi ma napchavaju(teda uz teraz menej) doktorka a rodicia(ehm, viem,ze to uz davnejsie vzdali,napr. uplne moj oco), ze som normalna, ze vsetko bude dobre atd... su len zvasty. Lebo vidim ako funguju ostatni a ako ja. Ja nefungujem. Som ako pokazeny stroj, snad neopravitelny a neuzitocny. Mam 25 rokov. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STARA KRAVA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meretseger

V PK sa mi môj doktor venoval až príliš:) Teda aj do toho, do čoho sa nemal (cukrovka). Takže môj názor voči psychiatrii je skôr pozitívny než negatívny. A voči liekom určite pozitívny, ale to pochopí asi len ten, komu utrafili liečbu a dostali ho tak z ťažkej depresie (nie nejakého splínu), či iných problémov, s ktorými by sám nezmohol nič - lebo ako si človek ovplyvní vôľou chémie v mozgu, že áno? :D:D