Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výber mandlí

Freee

no chronicky zapalene mandle ani nie je sanca aby boli v poriadku pri operacii, ja som mala tak prehnisane zvnutra ked mi ich vyberali, co na vonok ani nebolo vidiet, jedina podmienka je nemat teplotu pri operacii, ja som si dala celkovu narkozu, poznam sa, ze by som pri lokálke panikarila, tak som to cele v pohode prespala :)

vevericka

nestraste ju ludia..nie je to az take zle..kazdy moze reagovat inak..vacsina reaguje dobre..mne sice brali len nosnu, ale necitila som nic, nedavali mi lokalku cez ihlu ale sprej

Deaa

ja som bola ťahať pred polrokom a bolo to strašné. Mala som hnisavé mandle a preto aj keď mi napichali lokálku viackrát stále mi nevedeli umrtviť jednu stranu, no strašná bolesť. Zrevaná som odišla na izbu, po 5 dňoch som išla domov, a najhoršie bolo že som bola strašne hladná ale kvôli bolesti sa nedalo jesť.

vikiviki.

ahoj to Ti neviem povedat, ci Ta vezmu, ale s istotou Ti poviem ze je to DES !!!
Ja som to strasne zle znasala, je tomu sice uz 10 rokov, ale ked si na to spomeniem aj teraz tak mi je kadejako ..... ono zakrok sa dal vydrzat, lokalka, teda niekolko vpichov do celeho gagora, ale to hojenieeeee, juj

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výber mandlí - Fórum - ZDRAVIE.sk