Strojček na zuby - páči / nepáči?

John R.

Neviem ako vyzerá priesvitný strojček, ale ten klasický kovový vie vyzerať na veľa dievčatách naozaj dobre ;) Len sa treba usmievať :)

moika

ahoj zuzik55...aj ja si chcem dat strojcek, a chcela by som ten priesvitny co mas ty...ak sa mozem spytat, kolko si platila?? diky ))

zuzik55

ano, suhlasim si bibi.. este jej porastu osmicky- mozu, ale nemusia.. ptm sa robi aj rontgen, ze ci budu rast alebo nebudu.. treba este pockat, ako sa jej tie zuby "vyvinu". inak, ja ked som mala menej ako 18, nikto ma nechcel zobrat, ze maju plno.. a akonahle som dovrsila 18 a platim si strojcek z vrecka, uz sa vsetkym zubarom uvolnilo miesto. zazrak! :D

bibi123

maria1113-podla mna 10 rokov je dost skoro-ja by som dala najskor tak v 15tich. Ono musia byt narastene vsetky trvale zuby a mal by byt ukonceny rast sanky, tvare, lebo sa jej moze stat, ze ked jej ho daju v 14 dole, v 16 uz ich bude mat zas krive...

maria1113

ahojte, prosím Vás, zhruba v koľkých rokoch sa nasadzuje strojček, lebo moja dcéra má dosť krivé zuby a určite jej ho bude treba, momentálne sme v poradovníku u zubára. Dcéra bude mať desať rokov.

vikiviki.

ahojte, strojcek je v pohode, akykolvek, vysledok za to stoji, pekny usmev je pritazlivyyyy...a o niecom svedci.....
neviem ake su teraz strojceky, ale ked som nosila ja, a to bolo pred dobrymi 10 rokmi, tak som mala pristvitne "zamky", kovovy drotik, a davala som si farebne tie "gumicky".
... a presne suhlasim, ze niekomu to veeeelmi pristane...

zuzik55

:))) no to je taky plastovy a povedala, ze dratik by mi aj dala priesvitny, no ze tento kovovy mi bude viac stahovat tie zuby. ja som myslela, ze ked si dam priesvitny, ze to bude lepsie, no mohla som si radsej ten kovovy.. takto vyzeram ako s divnou zubnou protezou :D :/

bibi123

zuzik55-ten priesvitny je vlastne keramicky? a preco ti dava potom "nepriesvitne" dratiky, lebo potom to nemalo moc zmysel si davat priesvitny, nie?;O))) Ja ked som ho nosila, tak mi teta z anglicka nosila farebne gumicky, v tom casu to na Slovensku este tusim nebolo a napr. v USA to bol hit. Takze ja som si tym robila z komplexu prednost...;O))) nehanbi sa, usmievaj sa, aby si to mala dostatocne natrenovane, ked ich budes mat rovne:O)))

zuzik55

s kovovym ano, ale co ten priesvitny s kovovym dratikom?:/ ja mam pocit ze som spravila chybu, ze som si dala taky a nie kovovy. tento vyzera divne..:/