Priatel-jeho sestra-JA

Príspevok v téme: Priatel-jeho sestra-JA
sestra&ja

Sme spolu rok ale ide mi dosť na nervy vzťah frajera a jeho sestry (rovnako starej ako som ja ) .Všetko !!! si hovoria (či sme spolu už spali /nespali)ˇ, čo robievame, ona vie veľa vecí o mne. Niekedy si otvoria vino a pozeraju film, chodia spolu do mesta a dnes ma zabil telefonatom ( mimochodom od rana mi az teraz o siedmej vecer volal ! ) že idú so SESTROU do kina!!! Ja trčím doma, oni si idu do kina. Nemala som tam byt miesto nej JA? Vraj že nech sa možem učiť. Ano,ale opytat sa ma tiež mohol .. Vytača ma to !!! Ked mi volá a počujem slovo sestra az mnou mykne .Mám pocit, že vždy bude prednejšia jeho sestra ako ja, jej názor, jednoducho ona...

veva1

Inak xi xi jajka ma pravdu zacni ho riadne bozkavat priam jazyckove by som chcela vidiet jej reakciu a konickoncov aj tu jeho

xy:)

reakcia bola rozpacita :) ak chces tak mi hod mail, mozem ti k tomu napisat viac, nechce sa mi to tu nejak rozmazavat :))

Natalie11

Ach jaj, ked citam tieto prispevky... Fakt matky su zatazene na svojich synov, sesty na svojich bratov. A zakladatelke temy odkazujem, ze podla mna ziarli na teba jeho sestra, nie ty na nu ako tu pisali niektori... lebo jej vadi, ze cely zivot mala braceka pre seba jak svojho anjela strazneho a travila s nim cas kedy chcela, ale zrazu sa ma obmedzovat kvoli "dajakej frajerke". To, ze si rozumeju je fajn, ale zeny maju tendencie si vsetko privlastnovat. V tomto pripade sestry bratov. Ale nech sestra pochopi, ze ona s nim zit nebude. A takymto stylom sa chlapec neozeni nikdy, lebo vsetky frajerky trafi slak. Ked si chce tvoj frajer udrzat teba, alebo inu frajerku, je nepripustitelne, aby drzal so sesrou, nie s tebou. Aj ked su spolu cely zivot, sesra si musi uvedomit, v akej role je. Preto si premysli, ci s nim chces zostat, sadni si s nim, vsetko mu povedz, ak je rozumny porozmysla nad tym a ak rozumny nie je, budes sa s nim dalej len rozculovat. Ale ak nakoniec prides o nervy a rozijdes sa s nim, tak mu to prosim ta povedz, aby vedel, preco ta stratil, mozno aj neskor pochopi, v com bola chyba. :) Ale urcite nebud ticho. Velkym problemom parov je, ze sa nevedia normalne porozpravat, ze si len naznacuju, ale hovoria v otaznikoch. Ale uvedom si aj ty, ze chlapi nepochopia naznacovaniu, kym im to narovinu nepovies. Bez vycitiek, obvinovania. Takym tym vhodnym diplomatickym sposobom. Nech sa dari :)

xy:)

zazila, bohuzial. ako sa to skoncilo? nooo... nie som na to pysna, ale rupli mi nervy a vyziapala som to priatelovi do oci :D