Priatel-jeho sestra-JA

Príspevok v téme: Priatel-jeho sestra-JA
sestra&ja

Sme spolu rok ale ide mi dosť na nervy vzťah frajera a jeho sestry (rovnako starej ako som ja ) .Všetko !!! si hovoria (či sme spolu už spali /nespali)ˇ, čo robievame, ona vie veľa vecí o mne. Niekedy si otvoria vino a pozeraju film, chodia spolu do mesta a dnes ma zabil telefonatom ( mimochodom od rana mi az teraz o siedmej vecer volal ! ) že idú so SESTROU do kina!!! Ja trčím doma, oni si idu do kina. Nemala som tam byt miesto nej JA? Vraj že nech sa možem učiť. Ano,ale opytat sa ma tiež mohol .. Vytača ma to !!! Ked mi volá a počujem slovo sestra az mnou mykne .Mám pocit, že vždy bude prednejšia jeho sestra ako ja, jej názor, jednoducho ona...

Laurina22

Baby za to,ze ide do kina so sestrou,nema kamosov?To co je za nazor.Moj brat ma kamaratov plno,ale niekedy si zavolame,ci nejdeme sami dvaja do kina alebo sa najest niekam na veceru.Co je na tom.Ked chceme pokecat sami dvaja co mame nove.

Laurina22

Baby za to,ze ide do kina so sestrou,nema kamosov?To co je za nazor.Moj brat ma kamaratov plno,ale niekedy si zavolame,ci nejdeme sami dvaja do kina alebo sa najest niekam na veceru.Co je na tom.Ked chceme pokecat sami dvaja co mame nove.

elsa5.5

silviklh :),ale ved ten chalan má byť samostatný ani nie o každom kroku informovať sestru aj ked sa ide s prepáčením vysrať......

vevericka

to sa tu stale ohanaju zeny, aka je potrebna emancipacia, ale ked treba zavolat do kina, tak to musi robit chlap..ked budes len naznacovat nieco nepovies priamo, nemozes cakat, ze ho to vzdy napadne..ak si chcela ist do kina, mala si mu to rovno povedat, sama zavolat do obeda napr a nie cakat cely den "zavola nezavola??"

elsa5.5

treba mu jasne povedať ak s ním chceš zostať že jednoducho intímne veci medzi dvomi ľudmi sú len medzi nimi ale to má vedieť sám a Ty si jeho priateľka takže je jasné že sa ťa má spýtať čo robíš či niekam nevyrazíte,či sestra potrebuje mať o všetkom prehľad?ešte taká vec on nemá kamarátov ked chodí do kina so sestrou?

Laurina22

Ja som mala s jeho frajerkou fakt fajn vztah...nebrala som ju ako konkurenciu napriklad...neviem,ci ta ona berie...to mi je zvlastne

Laurina22

Ja mam starsieho brata o tri roky.Mame super vztah a ked mal frajerku,tiez mi vela veci povedal,pochvalil sa,postazoval.Ale ked sme napriklad isli do kina,vzdy sla aj ona.Niekedy ma zavolali,napriklad isli sa najest niekam ze ci nejdem.Ale nikdy sme nerobili take,ze ona by sedela doma a cakala na neho a a ja s nim dakde vonku...

betkacat

ja súhlasím s kafikom, myslím že ked sú si súrodenci blízki je to len dobré...ak to teda s ním myslíš vážne. Ale je fakt, že nie všetci súrodenci sa majú k sebe, poznám aj takých čo sa od mala moc nehrali a ked sú teraz dospelí tak ani nekomunikujú, ale to je chyba rodičov, že to tak viedli. Skôr by som poradila sblížiť sa so sestrou, ved ona ti predsa nie je konkurencia...