Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

popaleniny v podpazusi od dricloru

ja :-)

...ja mam s driclorom zatial tiez len dobru skusenost - kupila som pred mesiacom, pouzivam 1 - 2 X tyzdenne a vysledok je naozaj super.podla mna ho uzivas casto a nie podla navodu , tak z toho to podrazdenie. .-( ono to netreba prehanat...

driclor

Tak ako som sa bala to pouzit tak zatial som nadsena isla som presne podla navodu skusila som si aj test na kozi v medzijamke a nic.Tak som si to aplikovala a vobec nic ziadna reakcia ziadne palenie ziadne svrbenie len vysledok perfektny a to hnet na druhy den behala som v lososovom farebnom tricku v navacsich teplotach uz by som mala pod pazuchami flaky az neviem kde a ja vobec nic nic som zatial upne milo prekvapena pouzivam to uz treti den a v navode je ze prvy tyzden sa to ma pouzivat kazdy den a potom uz 2x do tyzdna a podla potr.No ja uz by som snat ani teraz nemusela si to davat kazdy den alebo to mam dodrzat?No snat po tom mesiaci sa neprejavi u mna tiez ta reakcia lebo budem nestastna.no poklepem si teda zatial tak tolko moja skusenost za tri dni ahojte

llek

Moze to byt alergicka reakcia, ak to vzniklo po mesiaci ako ho pouzivas. Jedine co ti pomoze je prestat ho pouzivat a kym sa koza neupokoji nepouzivat podla moznosti ziadne pripravky pod pazuchy. Koza je teraz podrazdena a na vsetko bude takto reagovat. Driclor uz viac ani v buducnosti nepouzi, lebo ak je to alergia, moze sa jej prejav pri opakovanom pouziti este zhorsit

simka111

Ten deodorant ktorý myslim ja neobsahuje aluminiove soli, takze nespôsobuje rakovinu prsníka.. a vydrži dosť dlho..ja si ho davam aj po holeni nôh :D ak by mal niekto o take deo zaujem nech da vedieť :D

araz

ja asi patrím k tým šťastlivcom,mna pálil len pri prvom použití a potom už nie,používam ho raz za týždeň,vždy večer po osprchovaní tak po hodinke

rekonvalesce

Ladies. uz len samotny efekt . aby nieco zabranilo uplnej tvorbe potu nie je prirodzene. existuje mnozstvo mineralnych antiperspirantov s podobnym efektom..na driclor sa klinicke studie/dlhodobe/ nerobili tak sa necudujme ze jeho karcinogenne ucinky nie su spomenute ani v pribalovom letaku..pravda je, ze pomaha a pacienti sa mi v lekarni zatial nestazovali..same chvaly , tolko do ucinnosti..treba vsak mysliet do buducna..hlavne zeny, kedze zlazam zabranuje tvorbe potu v okoli prs.

bibisa

no ja som to skusala asi 3x takto...vzdy som isla podla navodu a poviem vam ze fakt to nebolo dobre..
ale vsak skuste..za pokus nic nedas :D

driclor

No konecne trosku niekto pozitivne lebo uz ho mam doma kupeny a som sa tak zlakla ze neviem ci si ho mam datci nie no vyskusam to pretrem si to len raz uz mam druhy den po holeni a az ked sa osprchujem tak asi po 2_3 hod.si ho skusim teda naniest drzte palce dam vediet

rebel22

nesmiete si to ho davat vela, max 2x si prejst podparusim, nie viac! min 24 hodin predtym sa nesmiete holit(ja sa radsej aj 2dni predtym) a tiez nepouzivat hned po sprche, nechat pokozku aspon hodinu vyschnut. aj mne sa stalo ze som sa parkrat spalila, ale napriek tomu je to najlepsia vec na potenie. teraz ho pouzivam uz len preventivne raz za mesiac.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

popaleniny v podpazusi od dricloru - Fórum - ZDRAVIE.sk