Porobenie, odrobenie, veštenie

J111

Ja som robil iste magicke postupy a myslel som si, ze si tym pomozem, ale opak bol pravdou. Moje psychicke problemy nie su az tak hrozne, obcas ma potrapi depka, nic viac. Pomohli mi aj lieky. Este stastie, ze som ich neprestal brat.

J111

Tie vestice nejako kazdemu vravia, ze ma porobene:D Len by som chcel spoznat toho hlavneho porabaca, co nam robi taku sarapatu:D V mojom pripade to bolo tak, ze som si uskodil magiou, ktorej som sa kedysi venoval.

J111

Zajtra idem za panom Tutkom este raz, tak mi drzte palce, aby mi pomohol. Bude ma to stat dvadsat eur.
Ja na to verim:D Aj mi to pomohlo, ale ja sa z toho potrebujem dostat uplne a to sa da:D

Lulu2011

nieco na tom bude, nie je mozne, aby zdravy clovek za kratky cas na seba natiahol skoro kazdu chorobu, najma, ked vie, ze ma okolo seba zavistlivých ludi, staci jedno psychicke oslabenie a moze sa nieco dobabrat

andrea562

jajaja295 asi si este nebola v koncoch, ked ti je tak zle a nevies z coho a lekari ti nevedia pomoct, potom sa moze stat, ze clovek uz zacne verit veciam, v ktore kedysi neveril, ked bol o.k.

andrea562

inak mam pocit, ze dnes je ako hribov po dazdi ludi, co ovplyvaju akoze nejakymi schopnostami a svato svate chcu ludom pomahat a su si si isti , ze pomozu, ale vacsinou ide len o podvodnikov, niekto si mysli ze im aj pomozu, ale je to asi placebo efekt, cest vynimkam, ale tych je malo...a o tych peniazoch, co pytaju za svoje ohromne sluzby od nestastnikov, ktori hladaju u nich pomoc, lebo lekari im nepomozu, ani nehovorim obycajna uzera..Ale na kazdeho raz pride, bozie mlyny melu pomaly , ale isto...

andrea562

J111 podla toho co tu citavam tvoje prisprevky, asi ti ten Tutko moc nepomohol... Aj ja som zacvakala jednej liecitelke 100 eur, vraj vie diagnostikovat aj na dialku, hned mi povedala, ze problem je v tom, ze mam porobene..Tak som tomu chvilu verila, no a abez vysledku, prisla som o 100 eur. Veselskej som este predtym volala tiez no a zaplatila som 30eur ako za hodinovy vyklad kariet, kde mi hned na zaciatku povedala, ze mam porobene duchom zosnuleho prbuzneho, ktoreho som do seba nasala po jeho smrti a len toto ma stalo 30 eur, dalej ze mi vestit nebude, lebo porobenym ludom sa vestit nema..odporucala mi 3 mes. kuru natieranim nejakym smradlavym olejom a potom vydymovanie pri osobnej navsteve..ale nato som sa uz nedala, zato som sa dala oklamat tou liecitelkou, co mi zistila porobenie zivym clovekom o com som pisala na zaciatku....