Ake telove mlieko na suchu pokozku?

Príspevok v téme: Ake telove mlieko na suchu pokozku?
alzbeta503

Ahojte damy a slecny...mam problemy so suchou pokozkou, len co sa natriem klasikou modrou mastnou niveou ktoru pouzivam vkuse, tak do piatich minut mam suchu pokozku spat.na predkoleniach mam az nieco ako supinky, a uz som zufala..poznate nejake super telove mlieko ktore mi pomoze ??
prosim vas o rady....
dakujem :)

Katarina39

Skúste telové mlieko s kozím mliekom, prípadne v kombinácii so sprchovým mliekom z kozieho mlieka. pokožka zostane vláčna a hydratovaná

Kiki 35

mne vyhovuje telové mlieko od Naomi BioCosmetics. Je to prírodná kozmetika s výťažkami z kostihoju lekárskeho, ženšenu a zlata. Je regenerčné a hydratačné takže na suchú pokožku super

Sue Heck

z mojej osobnej susenosti je najlepsim kremom na suchu pokozku aj zacinajucu atopicku najlepsim telovym mlieko la roche tolleraine od notino.sk

sylva

Ahoj, mne vyhovujú mlieka a telové krémy od Dove. Krémy na tělo z radu DermaSpa sú vynikajúce. Poriadne premažú a zvláčnia pokožku, ale neostáva mastná stopa. Po kúpaní natriem celé telo a ešte druhý deň mám príjemný pocit.

zuzi74

Neviem preco, ale ja som z toho kokosoveho oleja tak zvlastne pachla. Takze na telo pouzivam mandlovy a kokosovy uzivam vnutorne. Ale najradsej som si olej davala vzdy priamo do kupela a potom som sa uz nemusela natierat. Vyborne zhydratoval pokozku.

ANGEL-DEMON

ja som spokojná z CIEN z Lidla,.. raz som sa bola jednej pani pytala ked kupovala, či je dobré... tak si chvalila... tak som teda vyskúšala..
najlepšie je BODY LOTION lebo sa velmi ľahko rozotiera... to druhe (X-body milk) je také ťažke zle sa rozotiera, čo mne nevyhovuje... ale ak ma niekto extremne suchu kožu tak moze byť dobré... nie su nejak extra parfumovane, takže ta jemna lahká vona mi uplne vyhovuje, ja mam suchu kožu musim sa denne kremovať a toto LOTION možem len odporučiť.. raz som bola v lidli s kamoškou, pochvalila som to, ona zhodou okolností spomenula ze nemá telove mlieko, kupila, vyskusala a tiež je spokojná.. :-)