Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posilňujúce tenisky REBOOK EASYTONE

lilek

ahoj, ja mam reeboky od vianoc :)

chodim v nich cvicit do posilky pravidelne :))) zadok a nohy mam dost vypracovane :D ale to skor posilkou ale inak su pohodlne dost ;)

ale ked si potrebujes na cvicenie kupit tenisky preco nie :) ja si tiez brusim zubky na dalsie ;) a aj na oblecenie

bibisa

po dobrom cviceni by si mala mat dobru svalovicu..ja tomu moc neverim..verim len tomu ze tie tenisky su "odpruzene" a to je dobre pre nase klby..
ako mozes schudnut s teniskami?myslim si ze v amerike uz davno su a keby naozaj splnili svoj ucel tak tam neni tak vela obeznych ludi :D

jajkafr

ahoj ja ich mám sú super... kúpila som si ich minulý rok... dostaneš ich kúpiť v takmer v každej športovej predajni... po prvom behu v nich som sa nemohla postaviť čo som mala svalovku na boky, zadok a brucho :D v porovnaní s inými teniskami oveľa väščiu :) to čo rozprávajú v reklame je pravda :) určite odporúčam :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posilňujúce tenisky REBOOK EASYTONE - Fórum - ZDRAVIE.sk