Alkohol a nevera

Príspevok v téme: Alkohol a nevera
magdal

ahojte.
podviedla som priatela v opitosti (dvakrat). som uplne na dne. nechapem, ako som to mohla urobit. prvykrat mi to odpustil ale teraz...samozrejme, ze ma nechal. nedokazem bez neho zit. a nechapem, co mam v tej sprostej hlave, ked dokazem spravit nieco take strasne.. tak strasne som mu ublizila.
slubila som si, ze uz v zivote nebudem pit. ale nedokazem si to odpustit. uz tyzden som doma, nikam nechodim. tak velmi by som ho chcela spat. mam strach ze sa zblaznim. potrebujem ho. som zufala, pomozte mi, prosim.

Súvisiaci obsah

jajka001_

ta3 no dobre si jej nalozila....
magda, ja ti drzim palce, verim ze si sa poucila, a ked to pochopi aj on, mozno sa k tebe vrati, ak sa situacia nezmeni - teda ak nestretne inu, alebo ty ineho. ked zradis doveru, boli to a trva to, kym to preboli...ale preboli. tak bud trpezliva. slnko stale svieti...tak sa tes zo zivota. vsetko mas este pred sebou. pre jeden kix zivot nekonci.

ta3

Magdal, citala som celu diskusiu, ruku na srdce, keby si ho bola tak milovala, ako to teraz prezentujes, pit by si bola prestala uz po prvej nevere, normalny milujuci clovek by bol stastny, ze dostal novu sancu a co si spravila Ty?, opila si sa pod obraz bozi a znova si ho podviedla, no tak nenahovaraj to sebe a ani nikomu inemu, ze si ho milovala a ze teraz, ked Ta opustil, nevies to predychat, to nie je koli tomu, ze ho neskutocne milujes, ale ze Ta stve z urazenej jesitnosti, ze Ta nechal

nie si sama, aj ini ludia robia podobne kotrmelce, za ktore potom tiez musia platit, teraz nevidim ziadnu inu sancu pre Teba iba tu, ze sa nad sebou seriozne zamyslis, z toho co si urobila sa poucis a naozaj prestanes pit, pracuj na sebe, aby aj Ty si si zasluzila prezit skutocnu lasku

magdal

ta3 asi si necitala celu diskusiu. lebo by si vedela, ze odkedy sa to stalo, nepijem. a ten rozpor no to uz nemam silu vysvetlovat. ty nechapes, ja sa neobhajujem ani neopeknujem. ja to neviem prekusnut, to ze som mu ublizila.. keby som ho nemilovala, tak by mi to asi bolo jedno ved je milion dalsich na svete..
nevladzem niest tu vinu uz..a vsetko je to jak zly sen. nechce sa mi tomu ani verit, co som spravila. pripadam si jak v pekle.

ta3

Magdal,
ja som zena, co by Ti mohla byt matkou

tak preco sa opijas az namol?

je pravda, ze o Tvojej laske ku nemu neviem nic, ale viem, co je to skutocna laska a viem, ako sa skutocne milujuci clovek chova a to je v hlbokom rozpore s Tebou a s tym, ako sa spravas

podla mna mas problemy s alkoholom a si hystericka

ak nechces pocut a nevies zniest nezaujate nazory na svoje spravanie, nezakladaj temy na verejnom fore

magdal

ta3 ked nemas co povedat, tak nehovor nic. a clovek vie hovno, co spravi, ked je na mol, dufam, ze to nikdy nezazijes na vlastnej kozi, aby si mi uveril... to je jedno, ci to budes ty, alebo niekto z tvojho okolia.
a o tom, ako milujem, vies tiez NIC.

ta3

Magdal,
vobec sa necudujem, ze Ta nechal a budem uprimna, vobec Ta nelutujem, dostala si to, co si si zasluzila, za chyby sa plati, tak je to a nehovor viac, ze ho milujes, ja Ti to urcite neuverim, ak clovek miluje, take nieco nespravi, ani na alkohol sa nevyhovaraj, poznas svoju povahu pod vplyvom alkoholu, takze mala si sa mu vyhybat, sorry, nic ine k Tvojmu problemu nemam co povedat

magdal

uz nevladzem dalej zit. nedokazem sa s tym zmierit. nemozem ani spat a ked zaspim stale sa mi o nom sniva, kazdu noc. zblaznim sa! zabit sa nemozem, neviem co mam robit

svinucha

ahoj tiež som to parkrat (asi trikrat v opitosti spravila) raz som sa k tomu priznala (bol z toho na dne, ale nenechal ma), druhy a treti krat som to nepriznala. nechcem svojho priatela ranit, viem zeby ho to uplne znicilo. A ja sa mu k tomu ani nepriznam. Nici ma to, myslim na to kazdy den, ked som s nim aj bez neho. a odnesiem si to so sebou az do hrobu.
nieje nic horsie ako ranne vycitky po vytriezveni, takze sa snazim vyhybat vecierkom, akciam, alkoholu a peknym (nadrzanym) chlapom :) zatial to funguje, nepodvadzam a aj ked ma nici minulost, aspon terajsok je ok.

vejva

ja svojho muza tiez milujem najviac na svete ale keby ma podviedol dva krat tak ho necham tak a neznamenalo by to ze som ho nemilovala aj ked by som ho stale milovala ale odpustit by som mu nevedala mala by som to stale pred ocami ako sa miloval s inou ako ju bozkaval hladil a tak ani si to neviem predstavit brrr ale tiez by bol koniec