Alkohol a nevera

Príspevok v téme: Alkohol a nevera
magdal

ahojte.
podviedla som priatela v opitosti (dvakrat). som uplne na dne. nechapem, ako som to mohla urobit. prvykrat mi to odpustil ale teraz...samozrejme, ze ma nechal. nedokazem bez neho zit. a nechapem, co mam v tej sprostej hlave, ked dokazem spravit nieco take strasne.. tak strasne som mu ublizila.
slubila som si, ze uz v zivote nebudem pit. ale nedokazem si to odpustit. uz tyzden som doma, nikam nechodim. tak velmi by som ho chcela spat. mam strach ze sa zblaznim. potrebujem ho. som zufala, pomozte mi, prosim.

Súvisiaci obsah

magdal

mam 23, chodili sme spolu rok a pol.
viera v cloveka sa podla mna zaklada na nadeji.. aj napriek skusenosti. alebo ked mi neveria, tak nech ma aspon neponukaju, ked vidia, ze mi to robi zle.. niekedy ma dokonca vydieraju, aby som si dala - ze: "ty si nedas s nami? ty uz sa od nas uplne distancujes, to je strasne, nemas nas rada" atd, oduvaju sa na mna a nebavia sa so mnou. u nas sa chlasta NESKUTOCNE!

User_37597

no veru nediv sa ze ti nikto neveri ze to dokazes nepit ked si taka ako si pisala a dalej ze si dva x podviedla frajera.je len na tebe ci to dokazes a bohuzial necakaj ze ta budu podporovat.a myslim si ze to je lepsie ked nemas podporu od ludi lebo tak by si si mala teoreticky dat na tom viac zalezat a dodrzat to.mam taky pocit ze vek si sem nenapisala..hm?

magdal

uz nepijem. inak nikto mi neveri, ze mi to vydrzi, vsetci ma vysmiali. u nas na dedine slope skoro kazdy.. a vela! nenavidim chlast!!!

magdal

no, ak ja som si to volakedy myslela... ze ked niekoho milujes, tak ho nepodvedies. ale teraz viem, ze aj to sa da. nikomu neprajem ten pocit viny.. zoziera ma to zvnutra.
a preco som nepila s priatelom? no lebo on so mnou nepije, lebo ked pijem, vyvadzam.. som agresivna a robim sprostosti a on odo mna vzdy zdrha.
co sa tyka toho sebectva, mate pravdu, mala by som ho nechat tak, aby mohol byt stastny.. snazim sa. ale je to hrozne tazke. hlavne, ked si predstavim, ze si najde inu zenu a bude s nou stastny.. mam pocit, ze ma to zabije. milujem ho.
a co sa tyka tejto druhej nevery.. tak to nebol sex, ale bozkavanie. vobec som nevedela co robim, ked som si to uvedomila, chytil ma amok.. nerada to priznavam, ale chcela som sa zabit, museli ma drzat, aby som neskocila pod auto. strasny pocit viny..
alkohol je svina.. ja ked prekrocim urcitu mieru, som uplne iny clovek.. zly a bez zabran.

bibba

bohuzial.. :( podla mna nanho zabudni. a zabudni aj na alkohol radsej, ked budes nabuduce zadana, ked sa nevies zmestit do koze na zuroch, to ti nechcem teraz nakladat, ale je to tak. alkohol je svina. ale ja ti aspon na rozdiel od ostatnych verim, ze ze milujes, aj napriek tomu, ze si ho podviedla. stava sa. si odvazna a uprimna, ze si mu povedala pravdu, a to je pekne, ja si myslim, ze keby si ho nemala naozaj rada, by ta to tak netrapilo a tym padom nedusilo, cize by si mu nemala potrebu povedat to. ale treba chapat aj jeho. zober si to z druhej strany, ze ako by si sa citila a potom nasledne zachovala ty po takom niecom. mozno tu este stale je sanca, mozno aj on este stale miluje teba, ale teraz potrebuje trochu casu, trochu kludu, aby z neho opadol ten hnev. az ked opadne sa moze zase zacat nieco riesit. ale potom su dve moznosti, bud po tom case na teba uz zabudne, alebo len zabudne na to zle co sa stalo a kludne to s tebou este bude ochotny davat znovu dokopy. cas ti to vsetko ukaze. mozno ti ide hlava prasknut, ale nebombarduj ho zbytocne teraz.

vierka86

nehnevaj sa ale on ti odpusti neveru a ty to spravis znovu a este tvrdis ze ho milujes?? no bol by pekny debil keby sa k tebe este vratil. Porozmyslaj preco si ho podviedla, lebo ten vztah nemohol byt naporiadku, podla mna zenska, pokial je spokojna vo vztahu a nieje stetka( co ty urcite nie si) nepodvedie

User_37597

vyznie to ako by si bola alkoholicka a iba ked sa ozeres jak delo iba vtedy mas chut na inych chlapov.
som si 100precent ista ze alkoholicka nie si.ty si iba nespokojna s tym svojim uz byvalim.ak by si bola spokojna tak si snim/ak by si bola spokojna pijes s nim/ak by si bola spokojna nepijes bez neho s inym chlapom.
kazda z nas aspon raz rozmyslal ake by to bolo s tym a s hentym ale ty si neostala len pri premyslani..
ako sa hovori ze ked ta chlap podvedie raz a odpustis,tak podvedie aj druhy krat.to iste si spravila aj ty a budes to robit celi zivot lebo nikto ta predsa nepriviaze o radiator doma aby si to zas nespravila.takze moja rada znie:
najdi si takeho kt je taky ako ty.budete mat uzasny "volny" vztah kde budete jeden druheho podvadzat a nebude vam to vadit :D

AdamKrt

tvrdarealita:

aspon je to uprimne, dat partnerovi na vyber, ako mat vztah zalozeny na klamstve. Co vlastne ani vztahom neni, len pretvarka.

Ked uz tak radis, asi sa sama chovas podla tychto zasad. Vies, aka moze byt tvrda realita podvedenej protistrany ? Napr. ze dana osoba, zabije partnera-partnerku, niekedy aj deti, pripadne aj milenca-milenku a aj seba...To bude potom len tvrda realita ;)