Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V com som iny nez ty druhy?

nazor

oooooo sio, ja si myslim, ze to robis naschval lebo neverim, ze clovek s takymito nazormi moze mat taku gramatiku:)
V com som vynimocna?Vo vyrabani si problemov - v tom som fakt profik.Ja si ich vyrabat nechcem,ale stale sa nejak objavia same.Asi to vyplyva z mojej neprisposobivosti.Lebo, povedzme si UPRIMNE-dnes je velmi tazke sa priposobit spolocnosti a byt ticho.Ten kto to dokaze-ma moj obdiv:)
A zboznujem gramatiku:)))
A inak v prispevkoch nizsie od slovencinarov, je v kazdom nejaka mala chyba. Verte ci nie, pokial nezacnete detailne studovat slovencinu, tak neuverite kolko gramatickych chyb robite a ani o nich neviete.Prajem pekny, slnecny den vsetkym!!!!

sio

A preklepi ciy chibi su opakkovane vmode.Mate radi krizovky ja ano vzdy mi vysde nieco ine nez tym druhym ha ha ...dik za hodnnotenie.Mier na zemi,mudrost hlupim a realitu snivajucim.Ale v zivote je to zariadene vzdy tak co inemu ty vytikas to sa prave tebe stava realitou a si pokoreny .Povysene musy bit ponizene.Bomba sj v skole: 8 nie 5

sio

Nuz iba mensia reakcia .Slovensky jazyk o.k ale ako mozes napisat ze sa tym da merat inteligencia ???? A stahovanie za dunaj nuz mier s tebou ale Boh ta vydí a nehnevaj sa spocita...pozri si aspon raz aj s vrankami modre z neba a pochopis o com je zivot nie o slovencine a chybach,co sa tyka kamarat je podla teba hlupy podla pisma? Sorry ale ako to mozes takto hodnotit cloveka ktoreho oznacis za kamarata,nuz to slovo nma aj s vslovencine definiciu.Uvediem priklad:Mam zanamu ktora zo skolamy hladala k sebe rovneho a inteligentneho cloveka...Skoncilo to na tom mala ho ale spavala s robotnikom lebo mal vecsi kus meska (ale vraj ho lubi) zabavne .Milujem tych ktory si necenia ze je vedla nich clovek aj madar alebo nemec a hrdia sa niecim co v ich zivote nema ziadnu cenu.Chod do ameriky a slovenka konci v podchode s hambacom v ruke ,nos ma k nebu a holu rit...realita...iba nazor .Inteligencia a iq nameraju aj u chorych ktory su vynimocny aj v matematike.

smajliQa

bibba... podla mna nemoze... nie je to matematika, alebo chemia, alebo fyzika alebo nieco... proste Slovensky jazyk je nieco, co kazdy slovak musi ovladat, a ak to neovlada, nech sa prestahuje za Dunaj :D:D:D:D nehovorim sem tam o nejakej chybe, ktoru si clovek ani neuvedomi, alebo o preklepe na PC, to je jasan,s tava sa... ale niektorí ludia fakt prehanaju..

a najradsej mam ked niekto napise podary s y... jak naposledy moj kamarat, akoze on sa mi tym slovom fakt znechutil.. odvtedy si myslim, ze je fakt hlupy...

sio

Vynimocnost je aj o odlisnosti kazdy sme inym sposobom krasny aj oni dolu su vyninocny len maju o sebe vysoku mienku a ine hodnoty.Plavat proti prudu? To sa mi paci...Ja som osobne prehnane uprimny zial je to skvor negativum ako pozitivum.Hi hi ale snazim sa to kontrolovat.Veves nuz ty by si sa mi zisla aspon by si mi pomohla ja mam presny opak myslim si ze je to fajn clovek a je to obluda... a naopak.

lost

paranoja :D
a hlavne v tom, ze neskacem tak ako stado skace..
nieco ako veves napisala..

ci to je alebo nie je pozitivum, to uz netusim. ale asi hej :)

veves

vitaj na slovensku, resp. na fore www.zdravie.sk kde z 90% ti ludia nebudu odpovedat na otazku ale zameraju sa na tvoj pravopis, pointu temy, hlbku, rozum, inteligenciu, vek a pod. proste slovaci miluju slovencinu a bojuju za spravnu vec ako taki sturovci:) mozes si teda vseobecne odpovedat v com su dobri ti ludia co sem chodia, v urazani, ZAHOVARANI, ponizovani a vysmievani. ale ked si vsimnes robia to stale ti isti, po case ich automaticky zacnes ignorovat:) to pride samo...
no v com som ina.casto kracam proti prudu. nemam rada veci co zvycajne maju ludia radi ale zas to je individualne. pozitivum vidim v tom, ze viem po par slovach odhadnut povahu cloveka a jeho zivot. je to akesi vnutorne citenie a znami si ma casto kvoli tomu volaju ze ,,pod so mnou a povies mi co si o nom myslis,,. inak asi nic extra.

sio

hi hi ale to nieje o hodnoteni mna a mojich chyb trapne zienky,hore je uvedeny prispevok a kazda mi napiste moje chyby o.k.Teraz sa ukazte slovencinarky!!!!Som rad ze som neprehliadnutelny aspon nieco ...ale tema nieje o mne!!! Zamerali ste sa len na mna riesite mna a moje pisanie ....ako dakujem za zaujem ale to znaci ze nemate co o sebe napisat a teda venujete pozornost niecomu inemu to povazujem za hrozne nemyslite...Ozaj je to tak ze uboziaci sedia doma pri pc a ich priatelmi su tlacitka klavesnice lebo nemaju okolo seba ludi ktory by ich uprimne strpeli vdaka tomu aky su a prejavuju sa iba kritikou a hodnotenim nuz co kazdy sme iny niekto sloverncinar a niekto bez inteligencie a stupidooo co uz ozaj to strkate kazdemu do ruky papier aby vam nieco napisal lebo moja kamoska ma za sebou gymnazium a pise horsie ako ja...nic to idem vonku!!!
Biba nuz inteligencia sa pravopisom tazko meria ...hovorí sa ze ty najsprostejsi su veduci firiem hi hi ja veduci nie som milionar tiez tak...Ale utekam pekny den dievcata

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V com som iny nez ty druhy? - Fórum - ZDRAVIE.sk