V com som iny nez ty druhy?

bibba

sem tam nejaku chybu spravit, nic nepoviem, ale toto je naozaj hrozne... ale nie som preto, aby som sa robila mudra samozrejme... ale urcite to o cloveku trochu napovie... alebo nenapovie? ja neviem... moze byt niekto inteligentny, aj ked pise hrozne, co myslite..? vela krat som nadtym uvazovala...

jajka001_

presne to iste som chcela napisat po precitani uvodneho prispevku :) sio, si vynimocny prisernym pravopisom, hned si ta vsade vsimnem v temach, si neprehliadnuteľný :)

sio

vííííborne pravopýýýs co keby si si dala do poriadku zivot a neriesila pravopis ciarky a meeeekcene.Ale vydis ty si zas vynimocna hodnotenim a kritikou ale o.k traposka.nereaguj na slovencinu milujem ludi co su ubohy v zivote a prezentuju sa CHIBAMI inych....potesim ta ak nevenujes pozornost tomu comu by si mala,teda teme a riesis moju slovencýýýýýnu tak reagujes aj v zivote a teda nic pre mna to je na slovensku bezne kritika ,posudzovanie .... ale ak som ja stupídny co si ty? gratulujem ja tebe vrana kraaaaaaaaaaaaaaaa.mam za sebou par skol pre info...asi som to zname pravidlo:

lionesssssss

sio, len hlupák, ktorý sa nenaučil na ZŠ základné pravopisné pravidlá sa môže ohradzovať takým stupídnym názorom ako máš ty....

ale jasné, ty si napríklad výnimočný svojim príšerným pravopisom...

super , gratulujem

sio

Ahoj mam dost rokou aby som vedel ze pravopis je len pre tych ktory nic v zivote neznamenaju a je jedno kym a cim su... preto sa zameriavaju na taku hlupost.Ak si s mojho pravopisu sklamana je mi luto ako klepnem tak je hlavne je aby si pochopila co tym bolo myslene.Nuz a ja som pochopil ze ty si vynimocna v sj teda aj to je zaklad na ktorom mozes stavat ale ci nieco postavis ukaze len cas.Dik za reakciu prajem nech sa dary cafffff

Janulik33

Ahoj,
nic v zlom ale kolko mas rokov??
Pytam sa, ked vidim tvoj pravopis.
Potrebujes odpovede na slohovu pracu zo SJ??