Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Natura House - liečivá sada so zelým ilom

jankaaaaaaaa

nechapem co riesis. neviem preco by som chcela aby DMko zarabalo, kedze ja v DMku nepracujem. ja tu pisem co vyhovuje mne a ake mam skusenosti s inymi znackami! spamataj sa a nestrapnuj sa tu. keby som akoze podla teba pracovala v dmku a mala podla teba odmeny z predaja??? to je akoze dost smiesne ze tu na fore odporucam babam aby kupovali kozmetiku z dmka, ktore su po celom slovensku a prave ja by som mala z toho odmenny?? :D dost smiesna uvaha... a keby si si vsimla tak v inych temach odporucam aj vichy a la roche. takze podla teba pracujem aj v lekarni a ked si zena kupi niekde na slovensku jeden vyrobok tak JA mam z toho odmeny.. :DDD

achjajjaj

dievčatá pozor !ako ste si dovolili spomínať kozmetiku Natura House na tejto téme, keď jankaaaa chce stále len propagovať kozmetiku, ktorá sa predáva v DM. Kazíte jej obchod. asi nedostane mesačné odmeny za predaj v DMku:-( .
takže šikovne choďte nakúpiť alverde a zmeniť tému :- ))).

Kvetka1

Sára určite si urob radosť! čaká ťa ťažké obdobie, ale zvládneš to! Ja už to mám za sebou. a vieš čo? Kašli už na tú lekáreň, len míňaš prachy a čas. Posielam ti link na tú masku, mrkni sa na ňu. Ja som si prečítala celú stránku o nedokonalej pleti a sú tam zaujímavé infošky. A majú teraz aj na celú tu radu akciu, takže aj ušetríš keď si objednáš cez net.
-odkaz odstránený-

Kvetka1

čožeeeeeeee ? Tomu sa mi nechce veriť! šak ju majú na polici za chrbtom! Myslím, že je to regál s označením starostlivosť o pleť asi druhá či tretia polica. Má taký biely obals obrázkom bambusových stoniek, inač sa mi veľmi páči je tam napísane Pura Natura Puryfying.

Sára112

cez skúškové ma čaká vyše 3000 strán, a ako sa poznám za tie roky, zhorší sa mi pleť, zrak, .. budem unavená a zlá :D tak si dopredu nakúpim veci, ktoré by mi spravili radosť . Priateľ má v júni štátnice, takže dopredu si nakúpim veci a potom mám pokoj :)

Sára112

tá spomínané lekáren, sa mi už nechcelo zase ísť, tak som zavolala, že ju nemajú :D tá maska je asi pre mňa skrytá...

a pod akým názvom si si ju vypýtala? ja jej možem aj net recitovaťa stále tvrdí lekárnička, že nič také nemajú

Kvetka1

Sára podarilo sa ti tú masku zo zeleným ílom zohnať? ja som dnes náhodou bola v lekárni na Štúrovej a majú ju. Tak ak máš ešte o ňu záujem môžeš si ju tam kúpiť. Potom daj vedieť ako si pochodila a ako si s ňou spokojná

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Natura House - liečivá sada so zelým ilom - Fórum - ZDRAVIE.sk