Natura House - liečivá sada so zelým ilom

jankaaaaaaaa

krem som nemala. mam len tu cistiacu emulziu, peelingovu masku a vodu. ta voda dost vysusuje takze ju nepouzivam stale, ale maska je perfektna. je to v takom bielo cervenom obale s liecivym bahnom

anjelik9

ja som si objednala kremik ešte za 5€ z netu ked mali nejake vyročie otvorenia toho obochodu velmi som to nepouživala kedže som nejaký rozdiel ani nevidela :)

jankaaaaaaa ty si mala celú radu od alverde? bo ja som skušala len kremik a po nom mam fest mastnu tvar no rozmýšlala som o gely a vode ci ked sa to cele skombinuje to nejak plet zmatni aj :)

Kvetka1

Sára to máš pravdu, niekedy v lekárni ani nevedia čo predávajú a majú to za chrbtom :-). Ja som dostala v balíčku keď som si to objednala cez net aj letáčik k výrobkom takže som do lekárne išla s ním.Lekárnička pozrela, do regálu a zistila, že na polici mali len gél ale tiež značku nejak nepoznala, poznala len názov Pura natura - všimla som si, že je na obale taký nepodstatný. Tak pozrela do počítača a objednala mi masku. Potom som si pre ňu došla. Tak skús aj ty tak alebo ako ti radí jankaaa pozri na net a oslov ich resp. si kúp od nich.
A čo ťa na tej maske oslovilo, že ju takto komplikovane zháňaš?

jankaaaaaaaa

som z ke, ale masku uz nemam. asi som ju vyhodila a mozno je doma ale neviem kde :D a ja som mala este taku starsiu co predavali - bol to len taky prasok co trebalo zmiesat s vodou a potom to bolo ako blato :D dost zle sa to nanasalo. ale ked si v ke tak si tovar mozes vyzdvihnut rovno u nich. tu to pisu: -odkaz odstránený-. a tam na zaciatku mas adresu kde to mozes vyzdvihnut

Sára112

jankaaaaaaaa:

Ak si z KE, a máš doma masku anti akné so zeleým ílom, rada ju odkúpim, ak nie, skúsim neskôr v tej spomínanej lekárni Dr.Max.

Sára112

Lekáreň dr.Max na Štúrovej - dnes som tam bola,nakupovala nejaké veci, získala vernostnú kartu, čo mi spravio veľkú zľavu pri konečnej sume :) .... ALE! čo sa týka kozmetiky od Natura House, lekárnička mi tvrdila, že túto kozmetiku nikdy nedostávali :( by sa mohli ujednotiť n názore, či túto značku predávajú, alebo nie :D