Natura House - liečivá sada so zelým ilom

kvetka1

ja naopak som s touto radou Purifying veľmi spokojná. Postupne som si objednávala gél a krém cez net a potom som si kúpila v lekárni Dr. Max na Štúrovej ulici oproti Dargovu aj masku a sérum. Gél jemne pení a zo začiatku keď som zistila, že stačí veľmi málinké množstvo ma trošku vysušoval, ale krémik mi pomohol.A to sérum je tiež dobré a veľmi rýchlo zaberá na zapálené vyrážky. Masku som začala len teraz ale hneď po použití som mala stiahnuté póry a hladučkú pleť. Takže mne to sadlo. Osobne si myslím, že aj mastná pleť reaguje na rovnakú značku u každého inak. Takže jankaaaa keď tebe to nesadlo nemusí to tak byť aj u Sáre. Sára rozhodne kontaktuj ich internetový obchod aby ti poslali vzorku krému a názor si urob sama.

jankaaaaaaaa

objednala som si cely rad na problematicku plet. ani som tto nedopouzivala. z tohokremu sm mala este viac zapalenu a hroznu plet ako ked som to nepouzivala. ta alverde kozmetika je cisto prirodna, ma aj certifikat prirodnej kozmetiky a je aj lacnejsia ako natura house ktore vobec nepomaha a dokonca aj zhorsuje problemovu plet

jankaaaaaaaa

nidke. da sa to objednat cez net. ja som to skusala a nic moc. tatokozmetika nebola vobec nicim vynimoccna nijako mi na plet nepomohla. ovela viac mi robi dobre alverde s bahnom