Neviem sa zaradit do kolektivu v skole

Príspevok v téme: Neviem sa zaradit do kolektivu v skole
Darkkside

Neviem sa zaradit do kolektivu v skole som 2ak a niekedy uz mam aj nervi ze preco by som sa aj mal zaradovat ked mi ty ludia nesedia ale potom si pomyslim ze nechcem byt spina tak zas akoby som sa im pchal do riti chcel by som aj frajerku a mat pokoj.Niekedy som smutny a trapi ma ta skola a neuzivam si zivot ale niekedy je to ok nejak cez to plavem . Myslite si ze su toto typicke teenegerske problemy a ze z toho vyrastiem alebo je to zle a mam sa dat liecit??? Dik za prispevky

User_37597

xdanielax
pozri napisal ze sa nevie zaradit do kolektivu a ze chce babu..niekde bude hacik.mozno neni podla predstav inych.
mozno ma velke dioptrie.
mozno nosi von nafukovacie koleso :D
a mozno je len malo komunikativny.
snazim sa zistit povod jeho trapenia..nic ine som v tom nehladala ;)

xdanielax

no a co, ja tiez cakam na konec hocikedy ked sa mi nieco nechce:)) co je na tom? vzdy to trva ked clovek na nieco caka, o tom by sme tu mohli debatit :D

bibisa,

neviem co chces riesit na zaklade fotky. teda viem ale myslim ze toto bolo o inom, alebo nie?

elsa5.5

tak Ti jednoducho vyhovujú iní kamaráti,ale to nie je dôvod aby si nechodil do školy!!!hlavne tam chodíš preto aby si sa učil nezabúdaj to je tvoja budúcnosť...

Darkkside

Hej ta keby skusili mi robit zle ta by vydeli potom :D:D Len niekedy su dni no vacsinou ze len tak sedim a cakam na konec a vtedy je minuta dlha ako rok ...

xdanielax

no tak vidis, ked mas kamaratov, kamaratky, sport, psa, potom asi ne si divny ale ti jednoducho nesedia ludia, ktori sa nejakou nahodou ocitli s tebou v triede. Mna keby dali do miestnosti s 30 dalsimi ludmi, tiez neviem zarucit, ze by som tam nasla niekoho, s kym by som si rozumela.
Na strednej som mala "kamaratky" s ktorymi sme boli spolu stale a potom? Uz som ich nevidela. A zase baba, co so mnou bola v triede a nejako velmi sme sa nebavili, je teraz dobra kamoska.. clovek sa meni, vyvija. Kasli na to, uzivaj zivot mimo skoly ;-)
Alebo ti robia zle? :-O lebo to zase riesit treba.