Neviem sa zaradit do kolektivu v skole

Príspevok v téme: Neviem sa zaradit do kolektivu v skole
Darkkside

Neviem sa zaradit do kolektivu v skole som 2ak a niekedy uz mam aj nervi ze preco by som sa aj mal zaradovat ked mi ty ludia nesedia ale potom si pomyslim ze nechcem byt spina tak zas akoby som sa im pchal do riti chcel by som aj frajerku a mat pokoj.Niekedy som smutny a trapi ma ta skola a neuzivam si zivot ale niekedy je to ok nejak cez to plavem . Myslite si ze su toto typicke teenegerske problemy a ze z toho vyrastiem alebo je to zle a mam sa dat liecit??? Dik za prispevky

Darkkside

NE doma nesedim chodim vela vonku zo psom zahrat futbal a tak mimo skoly mam kamaratov aj kamaratky na diskotetky chodim a tak pohoda len v skole to je naprd ked pridem zo skoly upllne iny zivot :D ale pridu take chvile ze sa trapim ze treba ist do skoly a niekedy aj nepojdem a tak .....

xdanielax

bibisa, netrep.

urcite sa nemusis dat liecit, je to normalne. Casom sa to upravi, a ked nie v skole tak mimo nej si urcite najdes tych spravnych ludi, ktori ti budu vyhovovat. Druhak na strednej, to je take to obdobie budovania osobnosti, urcite to bude v pohode, ak tym nejako velmi netrpis, tak to neries vobec. Hlavne sa neuzatvaraj a nesed doma ;-)

..alebo moznost c. 2: si divny, ja neviem :P :DD

elsa5.5

určite sa nájdu aspoň dvaja v triede s ktorými by si si rozumel stále v tej škole nebudeš a potom sa Ti začne nový život zoznámiš sa s inými ľudmi napríklad v dalšej škole či v práci treba sa nad tým povzniesť a riešiť problémy s chladnou hlavou takže rozumne:)

ja40

Podla mna to neni o tom,ze nechces byt spina,ale nechces byt mozno sam a tak sa snazis zaradit. Myslim si,ze uz to,ze ti ti ludia nesedia znaci o tom,ze sa z teba stava osobnost,ktora ma svoj nazor,len potrebujes trosku nasmerovat. Vies neni potrebne sa zaradit ku vsetkym,ale staci ak si vyberies par ludi,ktorych spocitas na jednej ruke a k nim budes smerovat svoju energiu a oni svoju k tebe. Staci ak vycitis ktori to su a to ti bude stacit.

AdamKrt

Skola je len zaciatok v zivote. Bude aj horsie... :) Ale odskaces si to a potom Ti zivot naberie zas uplne ine obratky, ze sa moze stat, ze si povies, zlata skola... :)