Nikdy som nemala frajera, 18r

Príspevok v téme: Nikdy som nemala frajera, 18r
Lea34

Ahojte , mám už 18 r a nikdy som inkoho nemala. Do 15 r mi to bolo jedno , vôbec som sa tým netrápila .. Potom ked si v 15r nasla moja najlepsia kamarátka priatela , zacala sa vo mne prejavovať závisť. Ked mi vravela ako sa bozkávajú,objímajú ... velmi som závidela .Vela kamarátiek už vtedy mali chlapca a ja nič . Trápilo ma to vtedy a trápi ma to aj teraz .. Predsa len už mám 18 rokov.. Som dosť skaredá tvárou , postavu mám peknú ... Co mám robiť ? .. velmi sa trápim .. Este aj moja 16rocna sestra ma už pol roka frajera .. Pritom vobec nesom uzavretá ani namyslená ani nic .. kedy ste mali vy prvéhu frajera/frajerku ?

remarque

HM?, nemala si frajera a mas uz 18?, a co ma ja hovorit, ked napisem, ze mam 28 a tiez som nic taketo nepoznal tak sa mi mozes smiat ci plakat alebo len tak s otvorenymi ocami zirat, aj sa za to hanbim,, ale uz to mam na haku, asi ziadny vztah zato nestoji, resp. zena mi za to ziadna nestoji, ano pisem len tak ako to je skutocne otvorenymi ocami, kazda zena chce len to naj. v tom najpozitivnejsom slova zmysle, a pritom ani ona sam nie je taka ako si mysli resp. vela ziada a malo dava.

ivan.mlkvy

vies, keby si videla tu hlasatelku zlaticu puskarovu ked bola mlada alebo ked je nenamalovana, tiez by si bola v soku. ona sice nie je krasavica ani ked je namalovana, ale dokaze sa urobit atraktivnou. niet totiz skareda zena iba taka, ktora nevie ako sa spravne urobit pekna. ved dnes je uz vela vizazistov, skus k niektoremu skocit asi najlepsie k muzovi ten ti najskor poradi ako sa muzom zapacit. nenechavaj to na seba ked nevies ako sa upravit. nespoliehaj sa na to, ze ty sa upravis sama najlepsie. niekedy to moze byt sebaklam. a okrem toho never tomu ze muzom sa pacia babiky. muz hlada v zene aj nejake to teplo a pohodu tak je pre neho dolezitejsia ina hodnota a nie krasa, ktora casom aj tak pominie. ked si niekedy clovek pozrie fotografie starych hereciek a porovna ich s fotkami ked boli mlade tak je velmi prekvapeny. po krase ani stopy. tak sa netrap, vsetko sa da zmenit ale musis sa rozhybat.

elsa5.5

tak nemôžeš rozmýšľať vždy je veľký výber,ale jednoducho musíš niečim zaujať pozri si časopisy účesy nejak sa primaľuj a chod do spoločnosti ja neviem čo ťa baví posilovňa tam chodí veľa chalaňov a rôzne,tá známa musí byť lezba :D:D:D už som sa jej toľko x pýtala už sa jej radšej nepýtam:D

Lea34

elsa : tak mať jej povahu :) :D ... No ide mozno aj o to , že moje kamarátky VSETKY su ovela krajsie a aj keby sa objavil nejaký chlapec tak ma velký vyber ..

elsa5.5

Lea34-makeup,lesk na pery zvýrazniť oči na líca niečo jemné no keby si dala fotku by sme Ti lepšie poradili...,hlavu hore moja jedna známa doteraz nikoho nenašla a to má 35!!!a to už je čo povedať:D:D:D ani jej to nevadí vôbec sa nad tým nezamýšľa ani nikoho nehľadá....