Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Keď dlhšie behám, začína ma bolieť koleno

Príspevok v téme: Keď dlhšie behám, začína ma bolieť koleno
iwus93

Ahojte, rozhodla som sa že začnem behať takých na začiatok 20-30 min, pretože nejakú tu kondičku mám, včera som šla behať tiež, no po dlhšej dobe ma ukrutne začalo bolieť koleno, stalo sa mi to aj pred 2 rokmi, musela som ísť na chirurgiu a doktor mi predpísal takú mastičku a musela som si bandáž kúpiť. Mám pokračovať v behu, alebo to mám zabaliť? Lebo beh je podla mna najlepší šport čo sa týka spevnovania a zoštíhlenia postavy.

Excell

M74, pred piatimi rokmi som dostal do kolena päť injekcií Hyalan a bral som trojmesačnú kúru Artrostop, tú si zopakujem každý rok, určite to pomáha

M74

Excell: Moja diagnóza znela opotrebená chrupavka, skočil som tak že som nemohol dlhšie chodiť, ani keď som bike vynechal na pol roka.
Keď som mal sedlo vysoko, tak som dostával kŕče do lýtka. To sa mi stávalo na cesťáku, na MTB mám sedlo skôr nižšie, aby som mohol pri extrémoch preniesť ťažisko za neho.

iwus93

dakujem vám všetkým za názory...ja cvičievam aj na orbitreku skoro každý den a pri tom ma nebolieva koleno. Ešte stále mám svalovku z behu spred 2 dnoch :D ale dneska idem zase :) neodradí ma to..niekomu beh škodí a niekomu nie, napr. to koleno mi puká ked som v posilovni a cvičím na zadné stehná a je to nepríjemné, telocvikár vravel že to treba rozhýbať

Excell

Mal som tiež ten problém, po takých 70 kilákoch ma začalo v kolene pichať, znížil som sedlo a je po probléme

Excell

Behanie škodí kolenám aj bedrovým kĺbom, je teraz o tom článok v časopise 53x11. M74, ak ťa bolia kolená pri bicyklovaní, zníž sedlo, noha, ktorá je práve dole, nesmie byť natiahnutá ale mierne ohnutá v kolene, vyskúšaj to, uvidíš že ti to pomôže, všetko je to o posede

l.

ja mavam ten isty problem, stale ma bolia kolena ked po dlhsej dobe zacnem behavat,ale neprestavaj. daj si dva dni pauzu a behaj zase ,ale len 15min,2 dni pauza a zase 15 min, neskor mozes pridat,lebo koleno si na tu zataz zvykne.ale stale ked beham mam pre istotu kolenacku na spevnenie.vraj koleno ma okolo nejaky maz,ktory ked dlho nesportujes tak sa straca a ked zacnes behavat,tak sa vytvara,ale trva cas kym je ho tolko,aby vydrzalo zataz behu..takze NEPRESTAVAJ:)

M74

Mňa zase bolia kolená z bicykla. Musel som s tým prestať, potom som prekonal všeliaké liečby, teraz som rád že sa trocha môžem previesť a chodiť pešo.

Excell

Ja mám TREK, tiež som si ho skladal ale skladanie ťa vyjde raz tak draho ako keď ho kúpiš hotový, rozdiel medzi cesťákom a trekovým bikom je dosť veľký

lost

inac aky mas cestny?
ja som chcel raz kupit taky od kellys, ale neviem ci sa to oplati, udajne sa da poskaldat bike za polovicu, ak si z usa/anglicka objednam suciastky :)
je velky rozdiel medzi cestnym versus trekking/cross ?

Excell

Ja ročne najazdím na cesťáku viac ako 5000 kilákov a nikdy ma chrbát z toho nebolel, ani o nikom takom neviem, bolí z toho akurát zadok, aj to len na začiatku sezóny, kým si nezvykne na sedlo, chrbát bolí sedením pri kompe, tak ako si spomenul

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Keď dlhšie behám, začína ma bolieť koleno - Fórum - ZDRAVIE.sk