Piercing v pupku!

Príspevok v téme: Piercing v pupku!
evuska

Prosim kto ma piercing v pupku?Ja si chcem dat ale trosku mam aj obavy ci nedostanem nejaku infekciu.Mam 17 rokov a v maji by som si chcela dat.Niekedy som uz pevne rozhodnuta ze si dam ale potom zas ze nie.Ked mam strach ale hrozne ho chcem.Kto ma stym skusenosti tak mi prosim napiste co a ako to vlastne s tym piercingom je:)

ali216

CAUTE BABY!CITAM SI TU VASE PRISPEVKY A Z NIEKTORýCH IDE HROZA...MAM PIERC V PUPKU UZ 7 MESIACOV, MOJA MAMA ROBI PIERCINGY A : žIADNA ALPA, MYDLA A HOVADINKY BABY, V ODBORNOM STUDIU VáM PO PREPICHNUTí DAJU ZADARMO ROZTOK, KT. SA TO Má POTIERAť TRI RAZY DENNE PRVé DVA TYZDNE, POTOM STACI RAZ ALEBO VOBEC. DALSIA VEC, PO TROCH MESIACOCH SI NEMOZETE VYMENIT PIERC A UZ VOBEC NIE SAME..SICE SA VAM MOZE ZDAT ZAHOJENY, ALE LYMFATICKý SYSTéM VO VNúTRI OBALUJE KANALIK KOZOU A TO TRVá ROK. PRETO PRED VýMENOU PIERCINGU NAVSTíVTE STUDIUM A PORADTE SA, PRETOžE, AK SI TAM DATE CHIRURGICKU OCEL A ESTE AJ SAME, TAK RISKUJTE PUTOVANIE PIERCINGU A INFEKCIE..BTW, PIERC V PUPKU NEMA ABSOLUT NIC SPOLOCNE S PLODNOSťOU. A BABY, PRVé DVA TýžDNE NESPáVAť NA BRUCHU A NESEXOVAť NA MISIONáRA...DUFAM, ZE UZITOCNE RADY.PAPA

saska=D

Aojte...ja som si dala pierc dnes...bolelo ale dalo sa v pohode prezit..muz co to robil bol uplne fajn:) neboli, necervena je to super a moc sa mi to paci:) a to ze som si to dala teraz a mesiac sa nebudem moct kupat mi az tak nevadi..na kupalisko mozem ist aj tak..:D len sa nebudem kupat:D:D piercer mi povedal ze 3x denne benzinalkoholom..o tom mydle nic nehovoril..myslite ze je to velmi potrebne ? dakujem..a drzim ostatnym palce..urcite neolutujete!:))

anelka

ja mam piercing v pupku len par dni, ale vobec to necitim... rano a vecer sa to ma potierat 3-percentnym peroxidom vodika a umyvat antibakterialnym mydlom...to kupite v lekarni{nie je to drahe} a mesiac by ste sa nemali kupat, len sprchovat... tak pteto sa to asi nema davat v lete, ale ked si date na to pozot, tak ziaden problem... nemalo by sa to vsak chytat, lebo vtady sa tam moze nieco dostat...

jaja:)

V maji si nedavaj lebo je to blizko letu a terba si dat dakedy az na jesen takyto pearc sa hoji aj rok....a je to velmi nachylne na infekcie...mozes si to hockedy zatrhnut a baf pojde krvicka..kamosku to tak bolelo ze na telesnej ani cvicit nechcela :D:D

nikusincova

čaute :) ja sa práve rozhodujem, či si mám ten piercing dať alebo nie. som na vážkach... podľa mňa to s plodnosťou nemá nič, ale tá infekcia je možná v kažom prípade, ale keď sa budem o to dôkladne starať, nič mi nehrozí, no nie?

Lusytta

ahojte babulky! No, ja som mala pearcing v pupku 4x, po druhom prepichu to vyzeralo, ze aj vydrzi, ale som si ho zatrhla (au, au!!!) a potom zacal odrastat...a este som si ho potom dala 2x, ale stale mi ho telo vypudilo :-( A tak velmi by som ho chcela! Ale musim si nechat este aspon rok (mala som ho naposledy minule leto) zahojit jazvy, normalne mam na tom mieste stencenu kozu...a uz som stara koza, tak si to musim poriadne rozmysliet, ci sa mi to oplati este pred nejakym tym porodom (moja zenska to nerada vidi) alebo az potom..kazdemu kto sa na to chce dat drzim prsteky, nech to vase telo prijme a nebojte sa, skoro vobec to neboli! :-)

ewulik88

caute vsetky holky......ja som bola na piercingu vcera:).....mam taky dobry pocit,ze uz ho tam mam....a baby nebojte sa...ozaj je to pohodicka......to prepichnutie je takmer neucititelne.....dvakrat ma to trochu zabolelo,ale ved sme nejake tie zeny.....no ja este nie:)mam 17:).....tak zatial mi to ani necervena ani nehnisa ani ma to voobec nebolii....(len aby som to nezakrikla)....ja tam mam taku tycku ze navrchu je gulicka a zospodku je troska vecsia gulicka....mne sa paci takyy.......tak dievcataaa,nevahajte,je to super

zabicka1611

ludia..kde zozeniem morsku sol? lebo v drogerke maju len kupelovu...tak neviem ci aj taka moze byt na cistenie piercingu..lebo ja pouzivam obycajnu kuchynsku ale morska je zevraj lepsia :)

silvia-11

no ahojte . mam 16 rokov pierc som si davala v 15. je to vpohode sice to trochu bolelo ale odhodlanie bolo vecie :) .. takze som mala pierc az do nejakeho aprila ked sa mi tam zacali tvorit pluzgieriky .. isla som do studia a holka mi povedala ze ten shrac ktory mi to prvykrat prepichoval to prepichol na tenko a pierc sa mi vytlaca von. tym nejdem nikoho strasit len upozornujem na neskusennych ,,odbornikov,, ktory prepichuju.. a neviem ci je dvakrat rozumne si davat pierc zrovna vmaji kedze sa to vlastne hoji az rok a citala som o dievcati ktore este aj potom roku dostalo rakovinu .. a kedze pride leto a kupaliska tak mozes chytit zapal. skor by som uvazovala o zime .. ja idem tiez opet na prepich len cakam na zarastenie :) .. ja sa vzdam aj kupalisk ale bez piercu v pupku uz nemozem zit :D .. tak ti drzim palce :) .. snad ti to vyjde :)