Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

solarium

silvuška

odkedy som chodila do solaria mi na pokozke naskocili cervene drobne pluzgiere a neda sa to odstranit. kozna mi povedala, ze je to z toho a vraj solarko je velmi skodlive.

Nikola7

Ahoj, na tvoju otáznu mám jednoduchú odpoveď tento www.kremydosolaria.sk je to super krém- vlastne suchý olej v spreji, chodil som do turba na 6 min 3 krá do týždňa, teraz chodím do solárka 1 maximálne dva krát do týždňa a som hnedý ako čokoláda =).

xy:)

krem po opalovani nie je az taky dolezity, ako krem pred opalovanim, po opaleni ti staci obycajne telove mlieko. to mas ako so slnkom, dolezity je krem na opalovanie, ked sa prazis. krem si mozes kupit v obchode, alebo v solarku, musi byt urceny do solaria. spytaj sa personalu, ze zacinas s opalovanim, prip. ze si uz opalena a oni ti poradia, ktory je pre teba vhodny: su so samoopalovacimi ucinkami, aj bez nich, pre neopalenych, alebo uz opalenych.

l.

ja som si kupila krem priamo v solariu , tam sa spytaj ktory je napredavanejsi a ten si kup. mne opalenie vydrzi dlho,ale pouzivam krem po opalovani,ktore kupujem priamo v solariu. pre dlhodobe opalenie, urcite nesetri na kreme PO opalovani.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

solarium - Fórum - ZDRAVIE.sk