Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chemicky peeling 70%

nechticek

tu som nasla kontakt na tu mudr. valkovu ona sa vola paulina, najdete si to tam medzi lekarmi. bude dobre sa s nou o tom peelingu poradit lebo ona to robi uz dlhe roky. tak pozna vsetky sposoby.
www.procare.sk

nechticek

ja som asi rok po tom peelingu zistila, ze presne taky isty ako robili mne robila aj MUDr. Valkova, to je uzasna dermatologicka a kozmetologicka, neviem sice ci este robi lebo moze mat uz okolo sedemdesiat rokov. ona je bulharka ale byva v bratislave uz dlhe roky. sama velmi dobre vyzera a ked bola mlada bola vraj naozaj krasna, moja mama si na nu pamata a vraj vtedy robila v ustave lekarskej kozmetiky a potom si otvorila este za sociku taku polosukromnu kozmeticku dermatologiu. a uz vtedy tam robievala chemicky peeling a ze to bolo tiez take ako robili mne. mozno preto, ze to bolo take drasticke mi to pomohlo na rozsirene pory a jazvy, pretoze fakt je, ze ja som mala spalenu dost hrubu vrstvu pokozky a cela sa mi olupala a pod nou sa vytvorila nova. taky peeling sa moze opakovat len po par rokoch, lebo je to nebezpecne nielen na plet ale aj kvoli tomu, ze ta kyselina je skodliva pre organizmus.

I.

Jarmila,ja som sa tiez opekala a som stretla spoluziacku z vysky a vyzerala ako som ju videla na vyske,takze od vtedy si davam bacha na opalovanie a som si zvykla na svetlejsiu pokozku. a teraz mam stale na tvari 25faktor. Cokoladova uz nie je v mode..bolo to par rokov do zadu. Takze sa toho budem drzat co pises:) predsa chceme byt dlho mlade a krasne..

jarmila555

Pocas toho sa nesmie slnit.Ale poviem Ti pravdu,ja som si vzdy tvar najviac chranila a neopalovala.Celkovo sa nelubim opalovat, iba sem tam. Tak akurat, len nech som neni biela ako krieda.Strasne od toho starne pokozka a to som ja na to strasne hakliva.To sa vypomsti, tomu ver.Vidim to na niektorych mojich kamoskach, ktore sa vypekaju na slnku a potom aj tak vyzeraju.Akoze je to krasne byt tak opalena, to nevravim ale ja sa radsej obidem ako potom vyzerat ako 100rocna babka.

I.

praveze neviem Majka,len sa pokusam zistit ktory peeling je dobry, ktory zly..resp.skusenosti,lebo zatial som sa dostala k nazorom roznym,ale neviem o aky peeling ide,cize mozno sa bavime o troch roznych peelingoch,preto ine skusenosti..

majaS3

No tak to vobec netusim :/ skusim sa jej spytat, v piatok idem na to led svetlo... je v tom nejaky vyrazny rozdiel?

majkaS3

Ja som absolvovala ch. peeling 6 krat kvoli vyraznemu akne. Pred prvou aplikaciou som 2 tyzdne natierala plet takou mastickou ktora v malej miere obsahovala tu istu kyselinu ako peeling, aby sa plet pripravila na silnejsiu koncentraciu. Pri peelingu mi kozna postupne zvysovala koncentraciu tej kyseliny a po kazdom osetreni bola plet vyrazne scervenala, ale kym som prisla domov ( cca po 20 min) to scervenanie dost ustupilo (prvy pohlad na moju plet po osetreni bol otrasny), niekedy to na dotyk trochu bolelo ale dalo sa to vydrzat, na druhy den uz som si ale mohla dat aj make-up a pokozka sa mi supala asi 5-6 dni (robila som si peeling zrnieckovou kavou ktory pomaha odstranit odumrete bunky). Najsilnejsia bola reakcia kratko po osetreni 70% kyselinou, neskor ale moja plet uz reagovala minimalne - to akne sa vobec ani po 70tke nezlepsilo, ako keby som mala tvar z kamena alebo co... a ak to mam cele zhodnotit, uz by som si urcite nikdy nedala robit kvoli akne, vobec mi to problem nevyriesilo, ku koncu sa to az zhorsovalo a stalo ma to 180 €. navyse ked sa plet supe este 6 dni potom, a peeling sa robi kazdy tyzden alebo kazdy druhy, tak to v podstate pocas celych 6 tyzdnov clovek nevyzera normalne, bud je to cervene, alebo trochu opuchnute, alebo sa to supe (make-up vsetko nezakryje) - teraz chodim na LED svetlo a je to urcite pohodlnejsie aj lacnejsie a navyse sa moze aplikovat aj pocas leta. :)

jarmila555

3dni po sebe?Nejake divne.a ano mala som omladzujuci.A ani o vylucovani oblickami som v zivote nepocula a ani nikde necitala.Pri ziadnom chem.peelingu to ani nepisu.hm.No, opytam sa kozmeticky, co toto za blbost.

I.

ja som tiez nevidela zmeny po dvoch sedeniach,ale zeny pisu,ze oni maju pripravky na noc doma a si na to zvykli to pravidelne nanasat. len mi to pride dost nakladne mat 10 sedeni pred a 10 po zime. No ale ty si nechticek si bola na riadnom zakroku,to je podla mna rovnako ako ked sa chodi na laser, to bol moj kolega a on vyzeral desivo ked dosiel tyzden po do prace,sama chrasta cierna. Noooo tak ako to robia tie zenske,co sa davaju omladzovat?kam vlastie tie prachase celebrity slovenske chodia?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chemicky peeling 70% - Fórum - ZDRAVIE.sk