Začínajúce kŕčové žily...

Príspevok v téme: Začínajúce kŕčové žily...
lyllynka

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, čo je dobré na zažinajúce kŕčové žily. U mňa je ten problém, že mám len 16 a pod kolenami sa mi začínajú objavovať modré asi pól centimetrové žily, ktoré sú také doslova vyvreté. Na dotyk ju cítim, že tam mám akoby kopček, ale nebolí ma. Moja mamka má kŕčové žily na celých nohách. Prosím poradte mi... :(

janojj13

Zdravím

ak je to začínajúce je dobré skúsiť najprv bylinky, tie, ktoré naozaj zaberajú. Najlepší ja Pagaštan konský, ktorý je pri kŕčových žilách fakt účinný. Je o tom veľa info, napr tu v blogu blog.hillvital.eu
Môžete si ho buď pripraviť, namiešať aj s inými bylinkami, alebo kúpiť nejaký prírodný balzam, kde už sú namiešané :)

lenockaaa5

Najlepšie je kŕčové žily ostrániť čím skôr a to rovno laserom. V Bratislave sa od apríla otvára špecializovaná klinika, možno by ti vedeli pomôcť.

zuzananana

Kompresne pancusky, zdrava strava, gely/kremy na krcove zily. Pouzivala som jeden od Weledy, nepamatam si presne ako sa volal ale skus si to pohladat, na spevnovanie cievnej steny. Nelepil a prijemne vonal ako bonus.

ivankadok

kym su krcove zily zacinajuce treba ich dostat hned pod kontrolu, velmi dobry je krem priessnitz na zily a cievy z lekarne, potlacuje krcove zily jej rozsirenie a zvacsenie

gherkinlady

ked ma clovek predispoziciu ku krcovym zilam da sa to len kontrolovat ale uplne zbavit sa ich neda, ani operacia nemusi pomoct... treba sa hybat vela pit vykladat nohy a ja pouzivam gel priessnitz na zily a cievy z lekarne

zuzulienkaa

na krcove zily hlavne v pociatkoch velmi dobre pomaha priessnitz gel, poznala som ho z reklamy kupila a som spokojna, prijemny a krcove zily sa stahuju