Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlo sa unavym a dlho mi to vydrzi..

mandolinka

Ak máš v papieroch zapísanú diagnózu E 05 to znamená ochorenie - Tyreotoxikóza - hypertyreóza.
E05.0 - Tyreotoxikóza s difúznou strumou
Exoftalmická alebo toxická struma NS
Gravesova choroba
Toxická difúzna struma

Jaro87

mandolinka,ochorenie stitnej zlazi? testy mi robli ze som mal ja podozrenie na stitnu zlazu.a lekar mi na tych testy nepreukazali zeby som mal s nou dake problemy,tak teraz neviem...

mandolinka

Podľa diagnózy máš ochorenie štítnej zľazy a to sa prejavuje okrem iného aj vyčerpanosťou.
Čo užívaš?

Jaro87

na stitnu zlazu mi robili testy,dopadli v poriadku.

krvny obraz.

Diagnoza E05.0

zvysene hladiny-

HGB 175 (120-160)

MCV 99.4 (81-99)

MCH 34.3 (27-31)

na tie zvysene hladiny mi povedal lekar ze to je v poriadku,zvyknu to mavat aj sportovci aby dosiali lepsie vykony.cize nechapem preco je u mna opacny efekt. a este nieco, mozno sa to zda len mne ale ako by sa mi pomaly hojili aj rany,napr ked sa uskrabnem atd.mozno to ma daky suvis s moju vycerpanostou.a asi najviac slaby sa citim rano ked sa zobudim..

genesis

dalsia moja rada .. zozen si v lekarni deka phan indikacne pruzky .. dokaze ti to zistit z mocu hodne parametrov:
dokaze to zistit cukrovku poruchu oblickovych a pecenovych funkcii a nie je to nejak extra drahe

kexicek

mozno by si si mal dat vysetrit cukor, moze to sposobovat aj cukrovka. Lebo pri nej nedochadza k spravnemu spracovaniu cukrov a tym padom je telo vycerpane a nema z coho brat energiu. Skus si zohnat glukomer a precitaj si co to o hodnotach cukru.

Genesis

1. otuzovanie - studena sprcha
2. kradkodoba hladovka - pred nou ale spapaj par tabliet multivitaminu aby sa eliminovala nejaka avitaminoza
3. po hladovke zacat nejaky aerobny sport napr plavanie alebo beh alebo skakanie na svihadle napr 18 minut 2 krat do tyzdna

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rychlo sa unavym a dlho mi to vydrzi.. - Fórum - ZDRAVIE.sk