nevladzem zit

Príspevok v téme: nevladzem zit
kukina

mala som priatela,boli sme spolu takmer 8rokov..mame spolu 5rocneho chlapceka..nikdy sme netvorili dokonaly par,ale milovala som ho viac nez svoj zivot..on vsak viac prejavoval svoju nadradenost..nesmela som robit velmi vela veci.nesmela som sa s nikym stretavat,nechodila som nikam..nebil ma,skor to boli utoky na psychiku..neodisla som od neho.lubila som ho,verila som.dva roky dozadu ma ktosi znasilnil..bala som sa to povedat komukolvek,pretoze som mala strach,ze ma priatel opusti.som hlupa,dnes to viem.ostala som bez priatela,nemam kam ist,nemam pracu,nemam nic...len syna..clovek,ktory to urobil ma vyhladaval,zistil,kde pracujem,zacal sa mi vyhrazat aj smrtou.znicenim...bolo toho vela..nedokazala som o tom niekomu povedat..bolo to pre mna veli tazke..psychicky som na dne..nevladzem..priatel ma opustil,pretoze som ochladla..nedokazala som sa k nemu priblizit..nekomunikovala som,nerobila som nic..bola som len ja a moj syn..par dni dozadu som sa rozhodla,ze zajdem na policiu a poviem im vsetko.priatel sa o vsetkom dozvedel...vedela som,ze to tak dopadne...dal vypoved v praci,odisiel,nic pre neho neznamenam...vraj sa mam dat liecit na psychiatrii a odist odtial,nikdy ma nechce vidiet...som znicena..nestastna...mam strach z toho,co bude...viem,ze ten clovek,ktory mi ublizuje,je blazon...vypoved som musela dat aj ja,pretoze byvam vo vacsom meste a neutiahnem to financne..budem musiet odist..nikdy som neverila,ze sa budem takto zle citit..nevladzem vstat,nejem,nerozpravam,placem...neviem co robit..nemam nic...len syna...a viem,ze ma caka este velmi vela tazkych chvil...ktore skusim zvladnut...no uz si neverim...

kukina

chvilu potrva kym sa z toho dostanem..tolko faciek od zivota clovek niekedy necaka...a pride to vtedy,ked to clovek najmenej caka..dakujem vam...

Bibko

Kukina, mas synceka, pre neho sa Ti toto vsetko oplati prekonat. Skus mozno najst nejaku linku dovery, niekoho, s kym sa mozes porozpravat. Rada by som Ti pomohla, naozaj..ak teda chces, napis mi na lea116@centrum.sk. Drz sa, hlavu hore.