Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ženská psychika

Príspevok v téme: ženská psychika
tigri

ahojte, túto stránku som našla náhodou. neviem, či je sem vhodné písať, ale potrebujem to zo seba dostať a možno medzi vami, ženami, nájdem porozumenie, vysvetlenie, cestu.. neviem sa vyrovnať s minulosťou. so vzťahmi. s prehrami. niekedy mám pocit, že som špinavá, zneuctená.. za krátke obdobie som spala s veľa chlapmi. vtedy som si myslela, že je to správne. neviem, či som si nieečo chcela dokázať, získať ich, či udržať. teraz mám krásny harmonický vzťah. minulosť by mala byť za mnou, ale nie je. občas sa mi to vracia. som zo seba zhnusená. mám pocit, že si svojho partnera nezaslúžim. ako sa ma môže dotýkať.. ako mám pochovať minulosť?

neznama

Nie je mudre rozpravat o svojom minulom zivote a vztahoch... to bolo minulostou... majte rozum... o co vam ide? Co ocakavate? ...Zite svoj terajsi zivot a nehrabte sa v minulosti.. Iba takto kona rozumny clovek. Vela stastia.. verim ze sa poucite.

jarikt

neviem, či Ti to pomôže, ale pokúsim sa. Mala by si sa tešiť zo vzťahu ktorý máš, ale to musíš tak cítiť. Ja som tiež nebol "anjelik", ale zmenil ma vzťah k perfektnej babe. Pár rokov sme boli spolu a šťastní a bolo to najšťastnejšie obdobie môjho života. Povedal som jej úplne všetko čo bolo, kým som ju nepoznal. Niekto Ti povie, že to nemáš hovoriť, vraj načo, ale ja som to tak cítil, chcel som aby ma poznala úplne do detailu. Nemám rád neúprimnosť. Tiež nie som hrdý na to, ako som žil pred pár rokmi, ale našiel som tam aspoň nejaké pozitíva. Mám skúsenosti a vďaka nim dokážem porozumieť ženám, alebo sa o to aspoň snažím a tiež mám vďaka tomu citlivejší prístup v sexe, skúmam čo žene robí dobre, a tak. a zistil som, že to ženy majú radi, teda aspoň mi to tak hovorili. Ale tiež sa mi stalo, že kým baby nevedela, ao som žil/striedal pred ňou, všetko bolo OK a keď som jej to povedal, nastal obrat. Ale to záleží od každého jednotlivca, či si dokáže vážiť úprimnosť alebo trpí predsudkami. Vieš, väčšina ľudí rozpráva o vernosti a čojaviem o čom všetkom, ale sami robia niečo úplne iné. Je to strašné pokrytectvo. Verím, že sama na to prídeš, len sa neutápaj v depkách. Viem, ľahko sa to hovorí a ťažko žije, aj ja mám teraz zlé obdobie, ale keď som schopný reálne uvažovať, prídem vždy k tomuto istému. Len sa nevzdávaj!!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ženská psychika - Fórum - ZDRAVIE.sk