Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozmeticky salon - kosice

delphia

minule som od teba pytala mailovy kontakt, no neposala si mi ho. takze nemam kam ti to info poslat. tu by to bola reklama ;)

Magda123

no ved vyskusaj, napriklad ja tam chodim aj moje sestry aj kamosky, lebo sme tam 'zakotvili'. keby mi to nepomahalo, tak by som hladala nieco ine. ale toto mi vyhovuje po vsetkych strankach, proste vyjdu mi vzdy v ustrety, poradia co a ako, atd... nie ako inde, ked som bola predtym, tak som zaplatila za cistenie 20eur, mala som cervenu plet, zapalenu a chceli ma 'odpinkat' co najrychlejsie.
ja mam mastnu plet a dost sa mi upchavaju pory, takze to cistenie kde chodim mi pomaha, nemam ani cierne bodky, ani vyrazky, proste mam super hydratovanu plet. neviem, mozno to je kozmetikou ktorou pouzivaju alebo sposobm ako to robia, nerozumiem sa do toho velmi. ved vyskusaj, uvidis. to je moj nazor :-) potom napis, ze ako si spokojna...

Magda123

Tak ja ku nej chodim uz dlhe roky.Za cistenie platim cca 13eur, zalezi s akou kozmetikou prave robi a v akom stave je tvoja plet.Dava mi rozne masky, ampulky, a neviem co este, a ani to tak neboli.Neviem,ci pouziva nejake specialne masky alebo kremy este po vycisteni, ale ked idem domov,tak nemam cervenu plet a mam ju komplet vycistenu.Predtym ked som chodievala ku inym kozmetickam, tak som sla od cistenia rovno do auta a domov, lebo som vyzerala hrozne! Teraz mozem ist kludne spat do prace alebo na kavu s kamoskami a nehanbim sa.Neviem preco ti naslo na Tahanovciach, ten salon je na nam. osloboditelov, myslim ze cislo 20 alebo tak nejak. Stavia sa tam akurat novy aupark a ten salon tam je uz dlhu dobu.

jankaaaaaaaa

a na nete som nasla ze ten salon je na tahanovciach. a robia tam pedikuru a kadernicke sluby, ale o kozmetickeych sluzbach sa tam nepise

jankaaaaaaaa

este som nebola na cisteni pleti takze neviem akoto je :) ako ti hlbkovo cisti plet a kolko za to platis? takze po procedure mozes ist s kludnym svedomim medzi ludi? :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozmeticky salon - kosice - Fórum - ZDRAVIE.sk