Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO SA ZBAVIT ZALUBENEHO KAMARATA?

Príspevok v téme: AKO SA ZBAVIT ZALUBENEHO KAMARATA?
mia

prosim poradte mi niekto.....uz asi 5 rokov sa poznam s istym chalanom.nikdy som mu neklamala,nikdy som mu nedavala nadej.....niekolko krat som sa snazila porozpravat s nim a on povedal,ze to chape.....ja vsak citim ze to vobec nechape ani nechce chapat!nechapem ako ho to moze drzat tak dlho,ked vie,ze nema ziadnu nadej?!je to velmi dobry kamarat a ako kamarata ho nechcem stratit,ale obavam sa,ze musim konecne zakrocit a prestat sa s nim stretavat.navyse mi to aj zacina byt neprijemne,v poslednej dobe sa mu vyhybam,lebo mi je neprijemne,ked sa ma akokolvek dotkne ci sa snazi mi dat pusu na lice alebo nieco ine.prosim poradte mi co s nim robit?naozaj mam iba jedine riesenie-prestat sa s nim nadobro stretavat?poprosim vsak nejake menej drasticke rady,nechcem mu este viac ublizit ako mu zrejme ublizujem,diik

esti

Clovek si len vtedy uvedomi ako ma niekoho rad ked ho strati.Pokial sam nezisti co urobil a koho,a preco stratil.Musi sa popalit sam.O tom je zivot..

ivka2

xvies oni chlapi, to nevedia pochopit, ze niekedy je lepsie len kamaratstvo, aj ten moj kamarat ma najprv poslal do kelu, a asi po pol roku sa ozval ze to tak nemyslel, ze ma ma rad a chce byt aspon kamarat ked uz nemoze byt nicim inym...:)a mozem povedat ze je to moj NAJ kamos, lepsi ako brat, mozem sa s nim o hocicom bavit a stale mi poradi, podrzi a zastane sa ma..

esti

Musis mu vysvetlit ze chces byt s nim len kamaratka a ked ta nechce stratit tak to musi pochopit.Kamaratsvo medzi muzom a muzom a zenou neexistuje.len zo zaciatku potom sa to len komplikuje.

ivka2

aj ja som mala takyto problem...:((trval pocas strednej, no ked som skoncila strednu, odisla som do ineho mesta a aj on, takze sa uz nestretavame...zo zaciatku bol este dost otravny ale teraz je uz vsetko ok:) ale boli casy ked mi povedal ze uz ma v zivote nechce vidiet, lebo som ho sklamala :)ale potom si to uvedomil a povedal ze ma ma rad a chce aby som bola stastna...a je na mne co si vyberiem, no a ostali sme kamarati nadalej, ked mam problem tak sa mu ozvem alebo on mne, alebo si len tak prezvonime ako kamarati kedze ja mam svoju lasku:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO SA ZBAVIT ZALUBENEHO KAMARATA? - Fórum - ZDRAVIE.sk