ako často solárko?

Scarlet_007

ja som bola 4x a naposledy min. tyzden a este zdy mi to drzi a bola som tak ze 1x den nic 2x dalsi den zasa potom tyzden nic a posledny-x

lucia_zv

Mne vydrzi max. 2 tyzdne... potom musim opalovat aj po prichode domov aby som si udrzala hnedost.
Ja som si myslela, ze je to normalne... ale pekna predstava ze 2 mesiace by som bola stale tak isto hneda ako od mora.:)

Vercatko

tiez by som to nerobila takto ze 2 tyzdne pred dovolenkou ale skor tak mesiac a posledne dva tyzdne klud nech si koza oddychne.
ale ja tiez chodievam pred letnou dovo do solarka tak dva-tri tyzdne dva-tri razy do tyzdna a potom sa na slnku nespalim a pekne zhnednem.
akurat mam taky problem ze opalenie mi vydrzi max tak 3 tyzdne, ale to si vsimam u vela ludi co sa vratia od mora.

lucia_zv

ahoj,

co ja viem tak ma byt odstup 48 hodin ako to tu uz pisali.

A iwus ono by sa to nemalo kombinovat solarko a potom zrazu opalovanie. Ale co sa vsetko nema a robi sa... Poznam vela bab, co pred dovolenkou trochu dalo solarko...a vsetko v poriadku. Hlavne nezabudni na opalovacie kremy:)

iwus93

ahojte, o 2 týždne idem do Grécka, ale neviem či mám ísť pred tým pár krát do solárka lebo som biela ako stena..čo poradíte? nechcem sa tam hanbiť a spáliť sa ako paprika