Pacim sa mu?

Príspevok v téme: Pacim sa mu?
otazocka123

Je to podla vas normalne ze vas vas kamarat zacne chytat za ruku, za driek, atd.? nie som snim zas tak casto a nikdy som si ho nepredstavovala ako partnera ale cim viac ho poznam a on sa ma v poslednej dobe takto dotyka, tak tym viac sa na neho namotavam :/ preco to robi? chce ma zbalit, alebo si dotycny neuvedomuje co tym vlastne so mnou robi?

anjelik9

ja mam napr tento nick a potom ešte jeden čo používam ked nejsom prihlasena a mam rovnaku ip :) a ked sa ma napr niekto niečo pýta a napísem z neprihláseného tak tam dopisem od anjelik 9 a podla ip si kuknu že som to ja :DDD

a to zaregistrovať som myslela aby ste si nekradli prezývky :D

vejva

tak preco sa mne meni co mam ja nieku chybu alebo ako teraz lebo ja mam ine ked sa napriklad vypnem od pocitacu a potom sa zapnem tak sa mi hnet meni ak je to to cislo pod nicom to sa meni iba mne?Juj ale kaslime nato lebo naozaj zmenim temu a bude na mna zle xi xi

sibeti

vejva áno,to su tie cisla pod nickom..a nejde o to,ci je clovek zaregistrovany,alebo nie je,IP je stale ta ista.ja so mtu teraz nie prihlasena,ale ked som,IP je taka ista.to je jasne.

vejva

Otazocka ta falosna to tebe oco ide nemas ani tolko charakteru ze si napises vlastny nic?To uz je naozaj dost ubohe.Pisemznova tak to si nevsimaj aj taky sa najdu co uz snimi.

pisemznova

to CO JE?!:( temu som zalozila s uprimnym zaujmom riesit problem ...jooj...ja ani nemozem uverit tomu co tu citam... netusila som ze niekto pouzije tu istu prezyvku aby ma zhovadil ..no nic...ale tym, co mi odpisali normalne rady dakujem :) niektoru z nich budem musiet uplatnit lebo sa v tom chalanovi totalne nevyznam ...drzte palce nech to dobre dopadne! velmi sa hanbim tak dufam ze na neho naozaj dobre zaposobim! :)