Ošetrenie u zubára

Eva531

Moja skusenost: Z dovodu mojej velkej nespokojnosti som raz a navzdy zanevrela na statnych, nestatnych a inych lacnych zubarov spolupracujucich s poistovnami (priciny uvadzam v inych temach o zuboch)a urobila som pevne rozhodnutie, ze pokial ide o riesenie problemov so zubami, tak v prvom rade sa mi jedna o to, aby som zdaleka obisla mesto Nove Zamky. Kartoteku som si nechala u byvaleho zubara, pre mna - za mna si ju moze strcit do archivu - a pobrala som sa do mesta vzdialeneho 100 km od miesta mojho bydliska, navstivila som istu sukromnu zubnu kliniku, kde odo mna nikto ziadnu kartoteku nepytal, poistovaciu karticku tiez nie, len prvykrat, ked som tam bola, vypytali obciansky preukaz na overenie mojej totoznosti. Vyplnila som dotaznik, v ktorom boli nejake otazky o zuboch a prve, co sa urobilo, bola dokladna prehliadka pomocou vysetrenia digitalnym röntgenom, nasledne nato mi boli ukazane röntgenove snimky ulozene v pocitaci a pristupilo sa k oprave pokazenych zubov. Platila som sumy uvedene v cenniku, ktory som uz predtym nasla zverejneny na internete, takze som vopred vedela, do coho idem. Teda bez problemov ma zobrali, aj ked som tam neprisla s kartotekou a neplatila som nic navyse, len to, co mi podla cennika prinalezalo zapltit.