Mám 20 rokov a som panna...som jediná?

Príspevok v téme: Mám 20 rokov a som panna...som jediná?
N.atalia

ahojte, chcem sa spýtať, čo si myslíte ak má niekto už 20 rokov a ešte vždy je panna.
začínam mať pocit, že okolo ma nikto taký nie je. všetky moje kamarátky sú zadané už niekoľko rokov a samozrejme majú už za sebou dosť veľa vzťahov.veľmi často sa rozprávajú o sexe, a vždy keď začnú s touto témou tak sa len pozerám niekde mimo, alebo sa snažím zmeniť tému.je mi trápne povedať im, že ja za sebou ešte nič také nemám..lebo podľa ich názorov je prísť o panenstvo najlepšie tak okolo 15-16 rokov a potom je už neskoro.
nemám problém s tým, že by o mňa nikto nemal záujem, práve naopak.. mám dobrú postavu, vždy okolo veľa kamarátov, rada chodím na všetky možné akcie..jediný problém je v tom, že ja sa nechcem vyspať len tak s niekým koho nebudem ani poriadne poznať, alebo nebudem do neho zaľúbená..aspoň prvýkrát by som to chcela zažiť s niekým na kom by mi naozaj záležalo...mala som dosť veľa chalanov, ale nikdy som sa ani s jedným nevyspala a vždy to vydržalo len veľmi krátko, pretože najneskôr po mesiaci som vzťah (ak sa to tak vôbec dá nazvať) skončila, pretože nikdy som nebola zamilovaná. najskôr mi to až tak nevadilo..veľa mojich kamarátiek mi závidelo, že je o mňa záujem a samozrejme si mysleli,že som sa s každým z tých chalanov aj vyspala..lenže teraz mám už naozaj pocit, že je neskoro, a neviem či sa vôbec oplatí čakať na niekoho výnimočného..bojím sa len toho, že to prvýkrát zažijem s niekým koho nemilujem a budem to ľutovať.jediné čo by som z toho mala by bolo,že by som si mohla povedať, že som už aj ja niekoho mala, pretože tak sa mi zdá, že byť pannou je podľa ľudí v mojom veku nejaká choroba.. čo si o tom myslíte??

cienka

nie je to nenormálne, ja som bola panna "až do 20"...po vysokú som si chlapca nehľadala a na VŠ som sa zamilovala a neľutujem, že som si počkala. Bolo to pekné a z lásky. Aj keď som si nakoniec vzala iného muža, na tohto spomínam ako na prvú lásku a som rada, že prišla vo veku, kedy som také niečo už vedela oceniť a nie v puberte, kedy by som ani nevedela, že čo sa deje...Keď sa zamiluješ, keď budeš chcieť, tak to príde...zatiaľ si užívaj ten pocit, že máš 20 a si panna-výnimočná, nie nenormálna.

smajliik

tak toto ma tak pobavilo: :) :) :)

..lebo podľa ich názorov je prísť o panenstvo najlepšie tak okolo 15-16 rokov a potom je už neskoro.

a to majú odkiaľ, to je na to nejaká norma? :))))))), alebo je to dané ludskym telom alebo ako, to nech ti najprv vysvetlia, lebo mne toto nejako hlava neberie... to mozno povedali tie ktore sa nechali vytrepat, hned po tom co sa prvy krat najexxxx na diskoteke a ani si nepamataju s kym a kde to bolo...

ta3

Ahoj Lost, :-)), nemozem si odpustit poznamku, pri citani viacerych Tvojich odpovedi mam pocit, ze Ty si sa narodil v nespravnu dobu, svojou moralkou vobec nezapadas do tohto momentalneho moralneho marazmu, ja len dufam, ze najdes to svoje spravne dievca, lebo su este aj spravne dievcata, len ich treba hladat, ja som na tom podobne ako Ty, mne ale trvalo velmi dlho najst muza, po boku ktoreho bude krasne zostarnut, tak dufam, ze Ty tu svoju vyvolenu najdes ovela ovela skor, zelam Ti to z uprimneho srdca, lebo ako Ta tak sledujem, Ty si to urcite zasluzis

Kaca365

Asi si to neuvedomuješ, ale ty ešte narozdiel od tvojich kamarátok máš veľký dar, ktorý môžeš dať svojmu manželovi.
Nepremárni ho prosím a stráž si ho. Lebo nikdy viac ho už nezískaš.

ellyy

ja som tiez stratila panenstvo po 20tke skoro som uz mala 21 a vobec nelutujem :-)))) s priatelom som doteraz a uz mam 25 pomaly :-)

attnbb

kedy uz konečne prestanete s touto hlupou otazkou?si prečitaj je tu vela presne tychto tem že dievča sa pyta či je to normalne...koho to má zaujimat?ja poznam 36 ročnu pannu a nehambi sa ani si nekladie takuto sprostu otázku.

OliverTwist

S poctom sexualnych partnerov, ktorych sme mali ide ruka v ruke (narasta) percento rozvodovosti - niesme taki verni svojim polovickam, chceme viac...

Najidealnejsie je sa riadit starym znamym:

Muz+zena = sex az po svadbe.

lost

Uz to chapem, co je ironia zivota..

Ked si zena nasadi snehovo biele svadobne saty a tvari sa ze nic...
biele charakterizuju to, ze je "cista a nevinna"..
tak ale ak mali 10 sex.partnerov predtym, tak by som ich za "ciste a nevinne" nepovazoval :D

obcas je dobre mysliet aj dlhodobo..

La´Bonita

Ahoj , aj ja som bola po 20-tke panna, ale prosim ta nespi len tak s niekym, len preto ze to maju vseci za sebov. Neodprucam z vlastnej skusenosti .