Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktne sosovky - zahmlievanie

Príspevok v téme: Kontaktne sosovky - zahmlievanie
lochness

mam problem so sosovkami, uz som vyskusala 3 rozne druhy (frequency 58, purevision, iwear) a po par hodinach nosenia ma rezu v ociach a zahmlievaju sa mi (ked si zakryjem jedno oko zistim ze vidim rozmazane a po case to ustupi, akoby tam bola len nejaka smuha ktora zmizne)

sosovky mam nove, ani nie 2 tyzdne (su mesacne), staram sa o nich, davam bacha na hygienu atd... nepomahaju ani kvapky do oci, ked si sosovky po par hodinach vyberiem vidim ze je na nich kopu smietok... nepohybujem sa v nejakom extra znecistenom prostredi, taka normalka (obchody, skola, ulice)

stava sa to niekomu? je mozne zeby nejake sosovky zachytavali viac necistot nez ine? resp s ktorymi znackami sosoviek ste spokojni?

pojdem to asi konzultovat s nejakym ocnym, len sa chcem najprv informovat takto, diky za odpovede :)

xy:)

kamaratku rezu sosovky, doktor je povedal, ze nie su pre nu vhodne, tak ich nenosi. mala priserne cervene oci, a tiez ani kvapky nepomohli. asi su niektori citlivejsi.

Tessy006

to sa mi stáva ked mam suche oči a vždy ked som niekde, kde je umela klimatizacia..so šošovkami to nesuvisí, ako piše jankaaa, skus nejake zvlhčujuce kvapky

lochness

jo, zakrivenie aj dioptrie su okej, prvych par hodin kym ich mam na ociach o nich ani neviem, len po case ma zacnu rezat.. pouzivam kvapky aquify, ale velmi nepomahaju, trosku sa to zmierni ale stale rezu

xy:)

a sedi ti zakrivenie? ja som nevidela, ked som si dala sosovky ineho zakrivenia ako som mala mat. inac s tym zahmlievanim, mne sa to tiez stavalo, ked som zacala nosit sosovky, potom to samovolne ustupilo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kontaktne sosovky - zahmlievanie - Fórum - ZDRAVIE.sk