Problem najst si vztah (20r.)

Príspevok v téme: Problem najst si vztah (20r.)
vulabi

Moj problem je jednoduchy, a zaroven specificky .. nedokazem si najst vazny vztah. Som mlady chalan a od 18r. som nemal znamost. Je uz pre mna frustrujuce, ked pocuvam ludi v mojom veku ako uz maju dlhodoby, fungujuci vztah. Naozaj som niekolko krat rozmyslal nad tym, cim to je ale na ziadnu odpoved som neprisiel.. nechcem tu vyzerat ako namysleny, ale zle urcite nevyzeram, sportujem, snazim sa byt mili a zdvorili k zenam.. tesil som sa ze ked pojdem na vysku, na intrak, ze sa to zmeni, ale nic z toho ... kopec dievcat uz bolo zadanych, a tie ktore neboli si na intraku nasli niekoho ineho. U vsetkych som mal len status "super kamarata". A to pritm nepatrim k ziadnym bojkom .. nemam problem nadviazat s babou kontakt, prihovorit sa vo vlaku ci na diskoteke .. len nikdy z toho nic nevzide .. neviem ci nemam na to tu charizmu alebo co, ale do tych spominanych 18r. som s tym problem nemal .. len zrazu som nejak dospel, zvaznel a uz to neni ako kedysi :( .. ja by som si uz naozaj chcel najst vaznu a serioznu znamost ale nedari sa mi .. ked som sa s tymto zdoveril ludom ktorym verim, vsetci mi povedali ze nech nikoho nehladam, ze ono to pride samo .. to mam cakat so zalozenymi rukami a cakat dokym mi nejaka kocka zaklope na celo ??

5th

Dam ti radu :D s ktorou nikto nebude suhlasit,ale je to tak :D zeny chcu presne takeho chlapa ktory je presne opacny akeho pisu ze chcu :) a zaroven im nikdy nevyhovejes ;) ja som po roku a pol slobodny a dakujem bohu ze som :D mam pokoj svaty pokoj robim si co chcem a nikto ma nediriguje, skus to vyuzit vo svoj prospech ze nikoho nemas?mozes mat kazdu ;)

alchemist

kamos ja som na tom podobne len s tym rozdielom, ze ja mam uz 26, ked som mal 20 tak som to vobec neriesil, no teraz je to uz horisie

Scotch

a mozem sa spytat, odkial si? :)

podla mna sa absolutne nemas kam ponahlat. s mojim priatelom som asi dva roky a on do svojich 21 rokov nemal tiez ziadny vztah. a pritom je uzasny chalan a ked sa pozriem niekedy na inych, napriklad humusackych spolubyvajucich, som rada ,ze mam prave jeho. je poriadkumilovny, pozorny, nepozera hovadiny v telke, nechodi na diskoteky, nefajci, nepije, je vysportovany... a nepotrebuje cele dni behat niekam a blbnut s kamaratmi. je mu dobre so mnou. ale pritom s kazdym sa vie porozpravat o comkolvek.. no proste fakt super chalan.. a vidis, ako dlho nemal ziadny vztah. a takych je myslim vela.

a tiez je vela takych dievcat, co sa nepotrebuju predvadzat, chodit sa opijat po diskotekach a podobne.. len chyba vela chlapov je to, ze vacsinou si taketo dievcata, co na seba neputaju pozornost, ani nevsimnu.. ale keby ich viac spoznali mohlo by z toho nieco byt..

v kazdom pripade nikam sa neponahlaj, hlavne zufalo nehladaj.. pride to same, mozno ked to budes najmenej cakat. mozno ti dievca pre teba beha rovno pred ocami a ty ani nevies, ze existuje.

goccia

vulabi
pre mna je napriklad jednou z najvacsich hodnot, ak je chalan seriozny, ak na sebe pracuje, ak vie, ze chce nieco dosiahnut a ide za tym, ak mam pri nom pocit, ze sa dokaze postarat o svoje veci a ze dokaze zariadit, vybavit... a ja si zase myslim, ze to je tazke najst, popri tom aby bol chalan uprimny, aby to myslel vazne a aby som bola prenho jedina a mal oci len pre mna. a aby nebol uplny introvert. a aby nebol majetnicky. to je tak asi moj pohlad na to, co ja by som chcela. takze neboj, urcite taku stretnes, co jej prave ty budes imponovat a aj ona sa bude pacit tebe

lkd443

amo,je,to,Tak,ze,pekmeho,chce,,vacsimou,lem,pekma,,a,maopak,ohuzial,je,to,tak,je,to,,mespravodlivy,svet:D..ale.mezufaj,zemy,su,posledma,vec,ma,dovod,zufalosti,,:D,,mejaka,pride....mech,,pise,kto,co,chce,,ze,laska,je,laska,,ale,mam,taky,pociz,ze,pekme,baby,si,tvoria,lasku,,z,pekmych,oci,a,,super,,face,cize,mormal,chalam,,,mema,,samcu,,bohuzial....ale,to,je,lme,memtalita,dmesmych,krasmych,bab/stupid/ta,prava,urcite,pride,,:d

nazorholky

ani ja necumim na tie stupidne reality show a pod. ...a MNOHO inych dievcat...neboj sa, fakt to chce len cas :) ...alebo chodievaj castejsie do kniznice, tam je vela zien, a maju aj nieco v hlave :) a tiez do divadla :)

vulabi

lost - nejde o to ze som si uvedomil vaznost zivota a ze som stratil chut "zit" a preto som zvaznel (aspon z toho co si napisal som to tak pochopil) ... ide skor o to ze odkedy som na vyske, zacal som brat vsetko uplne inac ako ked som bol pubertiak ... ucenie berem ako vzacny dar, aby sa zo mna mohol stat odbornik vo svojom odbore, prisnych ucetelov neberem ako nepriatelov co ma chcu vyhodit zo skusky, ale ako motivatorov k tomu aby som sa naozaj ucil, TV berem ako stratu casu.. miesto toho aby som sa venoval rozvoju svojej osobnosti, ja sa pozeram na nejaku noru mojsejovu, ktora uz ma svoj zivot davno zabezpeceny a je za vodou, a moze sa pretrcat na obrazovke ... a mam rad inteligentny humor, ktory ten "plebs" ako si to nazval , neuznava .. nuz co .. asi budem muset cakat az do doby dokym si viacero ludi v mojom veku uvedomi hodnoty zivota a stanovi ciele, a potom mozno najdem nejaku nezadanu spriaznenu dusu :)) ..
nazorholky - dakujem :)

lost

tak to je zle, lebo sme na tom dvaja +- rovnako :D

teda s tou zabavou, i ked ja nemam problem "blbnut" no tiez sa mi nepaci zabava typu "pod sa spit pod psa"

ale podla mna ta vaznost je skor pozitivum ako negativum, pretoze co je lepsie?

1. byt v plebse a nemysliet na buducnost
2. mysliet na buducnost a nestracat cas

(i ked takto sa to kategorizovat neda)

podla mna, najlepsie je byt v 1 a NEUVEDOMOVAT si to :D :D

zit "opici" zivot - da best..

avsak ak si si uz uvedomil vaznost zivota, tak hold :) uprimnu sustrast...

avsak isto sa najde baba, aj v tvojom veku+-2 roky, ktora prave tuto vaznost uprednostnuje pred detskostou.. i ked, sam sa obavam ze je to skor vo vyssom veku ako 20rokov. teda ako na okoli pozeram...

ale co ty vies, mozes mat stastie a najst taku zajtra :)

nazorholky

moj zlaty ukludni sa, to je uplne normalne:)

vy si myslite, ze vsteky schopne holky su zadane...a faktom je, ze nezadane caje si myslia, ze vsetci schopni chalani su zadani ...:) to je planeta sialenych ludi toto :D

najdi si co najviac zalub a ono ti to raz pride, neostava nic ine len nadej, ved si mlady, mas kopu casu si niekoho najst :) drzim ti palce

vulabi

lost - mna to nikdy neotravolavo ani v minulosti a urcite by ma to neotravovalo ani teraz :) ... u mna to sice neni problem no.1 ale ked vidim ako ma kazdy vztah, kazdy ma niekoho len ja som na ocot ide ma slak trafit .. ja uz mam fakt dojem ze uz v mojom veku, + - 2 roky nie je ziadna normalna baba nezadana..