Citrón na pehy

Lexko

Cavte ja som tiez pehaty poviem vam je to hrooza ale najhorsie je ked sa vam niekto vysmieva ze ste pehaty ale uplne najhorsie je ze neviete ako sa ich zbavit prosiiim pomoc. P.s . To prezijete . ci?

Olininia

Ahojťe?? Mala som pehy a som Použil vodičku no v lekarni to sa da kupiť no vola sa to ERYFLUID som to použivala a mi to zmizlo Odporučam?

Oran

Dobrý mám Pehy Od narodena a Počul som že sa da Použiť Citrón No ja som To ešťe Nepoužival ale Počul som že to Zabere a že to Zbieli Pleť Moj Nazor????

kwetuska

Ahojte, ja som tiez jedna z tych pejhatych, v zime mi az tak neprekazaju, ale na jar a v lete sa mi na tvary ukazuju viac,omnoho viac, skusala som slanu vodu, aj med so skoricou nepomihlo po 20 dnoch pravidelneho uzivania ,
ale ten citron no ja nwm, nevyhodia sa mi z toho vyrazky? Prosim odpiste diky

LIivi

Ahojte :) mám tiež pehy a citronová šťava mi pomohla veľmi :) hovoria mi to aj známi že mi miznú... Odporúčam určite!

srvhingkewyx

ak sa chceš zbaviť pieh, skús použiť SAVO, možno to pomôže :D ...ale nie, ja mám tiež pehy a vôbec mi to nevadí :D ...a ten, kto ťa má rád, tomu nevadí, či máš pehy, dlhý nos alebo šišaté vlasy...proste je to tak! ...a ak to budeš stále riešiť, bude to ešte horšie :) ..teda to je môj názor :P :D ...

andelík

pre baby, ktoré majú citlivú a suchú pokožku, ako ja neodporúčam citrón.... skúšala som to a viac mi to vyžralo pokožku, ako pehy :D :D :D :D