Citrón na pehy

vsevedka

Keď som mala 16 skúšala som citrón na pehy a nič, akurát vysušil pokožku.Krém proti pehám-tiež nič, iba štípal, pálil, ale pehy tie ostali na svojom mieste.S krstnou som v BA navštívila lekárku v Ústave lekár.kozmetiky a tu mi lekárka opísala ako ma ich zbavia-buď veľmi silným kyselinovým pílingom, alebo akoby zmrazením a následným zbrúsením.Obidve procedúry neboli bez bolesti a navyše by som sa po zvyšok roka(odstránenie sa robí v zimn.mesiacoch) musela chrániť pred slnkom, lebo by sa znova mohli vyhodiť, navyše pleť je po takýchto zákrokoch citlivejšia.A tak som odmietla a odvtedy som pehy neriešila a užívam si leto a vodu, milujem slnko(samozrejme používam ochranné slnečné faktory).

panča

bože,prečo toto nikto neporadil M. Jacksonovi ? Citron a je biely...baby ste výnimočné, pekné pehane...každá jedna z vás je výnimočná, preto je Vás tak málo..prestaňte sa mučiť tým, čo vôbec nie je podstatné

Karla Lei

No toto ja nepochopim. Pred casom sa tu dievca stazovalo ze ma rysave vlasy a teraz druha ze ma pehy. Boze baby ved vy mate take stastie. neverili by ste kolko dievcat by si to s vami vymenilo. Ja sama sa prefarbujem na cerveno a co by som dala za pehy.

rts

Mne citron tiez pomohol. Pehy nemam uz vobec,ale inak sa mi velmi pacia.Len ked to smo spravila uz davno a odvtedy ich nemam

wowo1

kup v lekarni existuje vela kremov na odstranenie pieh, za 2000 sk za krem ich urcite odstranis.spytaj sa v lekrani uz si ich nepamatajum tie nazvy

pehata

kazda kamoska mi vravi ze pehy mi pristanu,a ak mam pravdu povedat tak aj ja si to myslim,skus mojej babky recept,petrzlenovu vnat zalej vrelov vodov a po vychladnuti nanasaj tamponikom,vraj to pomaha no pochybujem ale vycistilo mi to plet...

julianam100

Ja mam tiez pehy a neznasam ich neviem ako dosiahnut aby zmyzli kamoskam zec zimu zmiznu men nie a vzdy sami vysmievaju ze som pehava a to s ami tak nepaci na men co mam urobit prosiim

kolacik

Mne sa v lete vyhodia pehy na nose a licach, take slabe, ktore potom zmiznu, za mlada som skusala citron, nepomaha to.