Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svetle vlasy z tmavych?

lenkapa

tak ked chce niekto setrit a ide sa dat farbit do kaderka v tescu tak sa potom ani necuduje, ja mam kopu kadernicok kamaratiek a su skvele
cierna farba je zle odstranitelna
ja som ju odstranovala postupne
mi davali pramienky meliru
az za rok som bola blond
vela stastia

jasna

z ciernu farbu z vlasov sa urcite da...niektore kadernicky to vedia a niektore nevedia ze take nieco existuje...musis najst spravne kadernictvo..ale v dnesnej dobre nenajdes ani dobre...smola

MIA78

najlepsie urobis ked pojdes ku kadernicke
ja mam kamosku a ta mi vzdy spravi vlasky ake chcem, ked som si farbila doma tak to aj tak vyzeralo, nezdrave dofarbene vlasy.

a ciernej je tazke sa zbavit

žažiká

a ty si si casto farbila vlasy na cierno? lebo ja niekolko rokov a preto aj pochybujem zeby mi to tu farbu este dostalo prec. ja som si myslela ze ta krabicka na lavo je na tmavsie vlasy a henta s blondinkou po pravej pre svetlejsie odtiene ale asi som sa tiez mylila ked ti tu farbu vobec nevytiahlo...keby to predavali aspon za lacnejsi peniaz :-/

sladka9

hm..ja uz neviem co mam robyt :( z hora mam svoje odrstene..a dost odrastene...najradsej by som sa ostrihala..ale je mi luto mojichy dlhych vlasok :( nevem

jankaaaaaaaaa

neviem aky je medzi nimi rozdiel. nieje jedno na take vyrazne alebo tmave farby a to druhe len na svetle? neviem vobec

sladka9

no ved som si to nehala asi tak 50 minut.a tam pisu ze 30 ...nehala som si to dlhsie bo sa mi to nezdalo.ked som sa na ne kukla ..boli tmave..tak som este tych 20 minut nehala..hmm..a nic...no ja som si kupila tuto www.prlog.org ,ta na lavo..

jankaaaaaaaaa

ale podla mna keby to nechala dlhsie tak to by neovplyvnilo vysledok, teda ze prave kvoli tomu to nezmylo farbu.
ale oni su dva druhy v predaji, neviem ktory je na ake vlasy

talentmania

Ako dlho tak isla si presne podla navodu alebo nie?Ak si dodrzala cas aky tam bol pisany tak si to nemohla mat dlhsie na vlasoch.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svetle vlasy z tmavych? - Fórum - ZDRAVIE.sk