Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velke pysky ohanbia, je to odpudzujuce?

Mato123

Veľkosť vôbec nerieš a nedbaj názorov, ktoré odsudzujú alebo nedajbože vyjadrujú odpor. Predpokladám, že ide o malé pysky, ktoré máš trochu väčšie, ako nejaké plachtičky, však? Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že to je úžasné! Moja partnerka ich má tiež troška väčšie, ale ani jeden z nás to vôbec nerieši. Dôležitý je vzťah a to, či Ťa partner dokáže priviesť do siedmeho neba :-) Ak áno, je všetko ostatné nepodstatné. Akurát pri oráliku si musí dávať pozor, aby Ti do nich nezahryzol. Ja ich rád nasávam a hrám sa s nimi v puse, ale treba opatrne, lebo sú veľmi citlivé. Takže hlavu hor. Ak sa nejaký partner vyjadrí negatívne, čelom vzad a hľadaj ďalej.

grafit

Mojej sa na jej "hračke" nepekne podpisali pri pôrode, takže doterz má na nej pamiatku na ich nešikovnosť. Ale milujem ju stále rovnako. Detičky priviedla na svet zdravé, a to je dôležité. A akú ju má? No predsa akurát.

Zuzo

Mne to pride velmi sexi a vzrusujuce mozes byt len rada mnohi muzi by boli radi kebyze to maju doma nemas sa za co hanbit bud rada,aj ked vraj je to bolestive ked sa jazdi na bycikli ale co tak nebudes na nom jazdit

tynus342

Ahoj,

pisem ti ohladom vecsich pyskov na fore.
Absolutne nemusis mat strach alebo komplex. Vecsie a tucnejsie pysky su fakt viac sexy. :) mozes byt kludna

Katttka

Ked som bola mladsia, tiez som sa kvoli tomu trapila. Dnes mam 35 a ked sa pozriem do zrkadla, nechapem z coho som si cele roky robila vrasky. Pripada mi to sexi a pohlad na seba samu ma dnes vie neuveritelne vzrusit. Musis sa mat rada taku aka si. Sebavedomie je sexi. Aj ked si myslis ze si nedokonala. A co je vlastne dokonalost? Keby sme boli vsetci rovnaki bola by to nuda.

Jozef10

"Tynus342"
Ak tvoj strach je az tak velky, stalo by za pokus, ak niekoho mas, aby ste si najprv pozreli nejake video, alebo eroticke fotky, kde budu podobne obdarene slecny a snazila sa zistit jeho nazor resp. reakciu.
A podla nej sa mozes rozhodnut ako dalej.
Moj muzsky nazor je, ze Tvoje telo je tam dole normalne zenske,:) nemaj obavy. Aj tak sa Ti po porode mozno trochu zmeni.

delhuco

urcite je to velmi individualne ale pre mna su velke pysky moc vzrusujuce a velmi rad by som sa s nimi hral a lyzal ich. Mna osobne by to skor potesilo ako odradilo keby som ti dal dole nohavicky a zbadal tam velke pysky a vyholenu muslicku. Ale aj tak najpodstatnejsie je aby bola zena dole cista a vonava. Takze no stress, ak ta chalan vysmeje a necha tak len kvoli velkym pyskom tak je debil ktory ti aj tak nestal zato aby si s nim zabijala cas.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velke pysky ohanbia, je to odpudzujuce? - Fórum - ZDRAVIE.sk